jamiehooper

Jamie Hooper Hooper itibaren Moni Voulkanou 240 02, Yunanistan itibaren Moni Voulkanou 240 02, Yunanistan

Okuyucu Jamie Hooper Hooper itibaren Moni Voulkanou 240 02, Yunanistan

Jamie Hooper Hooper itibaren Moni Voulkanou 240 02, Yunanistan

jamiehooper

Güzel arsa ve karakterler!

jamiehooper

neruda'nın bir başka büyük koleksiyonu

jamiehooper

Başlangıçta bunu okumayı bırakıyordum (zorla okudum) ama sonunda sevdim ... ne zengin, ayrıntılı yazı ... paragrafı okunmamış bırakın, sadece bir şeyleri kaçırabilirsiniz. Şimdi birkaç yıl önce, çok güzel bir yer The Mount ziyaret var sevindim. Karakter ve ortam geliştirme konusunda genç okuyucularla paylaşmak için harika alıntılar. Üzücü ama sizi dalmaya devam edecek ve kısa ve tatlı bir özet bir New England okumak!

jamiehooper

Bu kitap çok komik. Eğer örersen ... okumalısın. Bunu ilk önce bir örgü olmayan arkadaşlarla birlikte bir Barnes and Noble'da aldım ve üçüncü sayfada o kadar sert gülüyordum ki aklımı kaybettiğimi düşündüler (ve okuyarak düzeltebileceğiniz bir şey değil) şaka, çünkü eğer örmezsen ... örgü mizahı almak gerçekten zor). Çok iddialı ve aslında daha iddialı projeler başlatmak için sinir kalkmak söz konusu olduğunda oldukça ilham verici.

jamiehooper

Bu kitabı 3. sınıf öğrencilerimle okuyorum. Hepimiz onu seviyoruz! Özellikle okumayı kolay bulamayan biri için ne harika bir okuma çünkü hikayeyi anlatmaya yardımcı olan çok güzel çizimler var. Harika yazılmış ve hepimizi ilgi tuttu.

jamiehooper

İlham verici. Denemek istediğim çok şey var. Daha iyi çiziyorum (ne ?!) Bu, başladığımda gerçekten bir niyet değildi, ama bununla ilgili şey, ellerinizin ne kadar iyi çalıştığından ziyade, düşünme şeklimi gerçekten değiştirdi. İlk zihin haritamı yaptım ve sanırım çoklu sanal masaüstü şeyini deneyeceğim. Kesintilerden kaçınmak için yararlı öneriler ve hem bir konuda uzman olmak hem de oraya / geldiğimde bu konuda şikayetçi olmamak için ilham.

jamiehooper

Dünya İşçileri Birleşiyor! yah, son zamanlarda edebi bir etkinlikte modern komünist partinin bir temsilcisiyle uzun bir konuşma yaptım. o kağıtları dağıtıyordu ve ben Amerika'ya gidip ondan her şeyi çalmak için Afrika'yı dolaşan bir adamı duymak için insanları işe alıyordum. her neyse, adam besleniyor retorik için patlayan bir şey var. tabii ki, Martin Luther King jr. siyahi insanlara politik bir noktaya değinmeye çalıştıklarında hangi liberal kraldan bahsetmez? argh!

jamiehooper

Gerçekten harika bir kitap, süper eğlenceli, benim zevkime göre biraz genç ...

jamiehooper

3.5 / 5 Cassia beni dinledi> _>

jamiehooper

Gerçekten iyi, özellikle son beş yılda bazı zayıf şeyler koyan bir Booker kazanan için. Hindistan'ın Adiga vizyonu Charles Dickens ve Cormic McCarthy arasındaki bir haç gibidir. Sert, alaycı ve sıvı nesir. Kesinlikle önerilir.

jamiehooper

my sisters favorite

jamiehooper

Heavy foreshadowing, but a different take on the local mystery genre.