zhaoyang_machi3d01

Machi Design Design itibaren Voskhod, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325 itibaren Voskhod, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325

Okuyucu Machi Design Design itibaren Voskhod, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325

Machi Design Design itibaren Voskhod, Moskovskaya oblast', Rusya, 143325

zhaoyang_machi3d01

İçeri girmek zor, ama sonunda sersemledi.

zhaoyang_machi3d01

Erdrich'in kitaplarının çoğu gibi, bu da birçok karakterin anlatı öykülerinden derlenmiştir ve sadece bir insanın değil, ana akım kültüre geçişin hikayesini anlatmak için karmaşık bir şekilde iç içedir. Bunu Savaş Sonrası ve Çağdaş Roman kursum için okudum ve yaratıcılığını, üzüntüsünü ve en önemlisi, kısa öyküler koleksiyonu olarak başlayan ve birçok sesin anlatı romanına geçiş yeteneğini yuttum.

zhaoyang_machi3d01

Bu kitabı okuduktan sonra en sevdiğim yazarın Dave Eggers olduğunu öğrendim. Duyguları çok şiirsel, beni öldürüyor.

zhaoyang_machi3d01

Annem Lori Wick'in kitaplarını "kabartmak ve şeyler" olarak adlandırıyor ve ben de ona katılıyorum, ama bu kitabı çok beğendim. Everybode herkese nasıl hissettiklerini sorduğunda ya da duyguları incindiğinde hoşlanmıyorum ... bir psikiyatrist konvansiyonuna benziyor !! Ama Lori Wick'in kitaplarına karşı tüm hislerimle bile, bundan çok keyif aldım

zhaoyang_machi3d01

Bunu uzun zaman önce, psişik majörümdeki bir Motivasyon veya bir Uyum sınıfının parçası olarak okuyun. O zamanlar babamın oğluyla ilgilenen bir bölüm yüzünden hareketli bir kitaptı, ama aksi halde oldukça unutulmazdım.

zhaoyang_machi3d01

Bu kitap Güney Afrikalı arkadaşlardan bir armağandı. Ne tedavi oldu! Lawrence Anthony, haydut filler sürüsü ve Zululand'daki en büyük oyun rezervlerinden birini inşa etme mücadelelerini ve zaferlerini büyük bir duygu ile anlatıyor. Anthony'yi gövdesiyle okşayan devasa ana filin fotoğraflarını görmek şaşırtıcı, çünkü sadece aylar önce onu mutlu bir şekilde çamur deliğine sokacaktı. http://thulathula.com/en_location.aspx Kurgusal olmayan bir kitap için oldukça perçinliydi.

zhaoyang_machi3d01

Bu kitap, çocuk hayatı bir kabus gibiydi, sadece inanılmaz

zhaoyang_machi3d01

Bu kitap hakkında ne düşündüğümden gerçekten emin değilim. Kısa ve okunması kolaydı, ama karakterlere ve arsalara girmekte zorlandım. Yaklaşık 13 yaşında bir kız, tam üvey babası Cecil'in bir ailesi olduğunu düşündüğünde onları terk ediyor. Onu ve annesini terk ettikten sonra başlar, ancak onun peşinden giderse onlara geri döneceğinden emindir. Böylece kaçak bir çocuk olarak yaşıyor ve Cecil'in kaldığı aileyle arkadaş oluyor. Ethan, Cecil'in yeğeni ve Bird'ün çiftlik evlerinin arkasında saklandığını fark etti, hastalandı ve yeni bir kalbe sahipti ve her zamankinden daha sağlıklı, Bird ilk arkadaşı oldu. Bir okuyucu olarak otomatik olarak ona sempati duyuyorsunuz, ancak başka bir perspektiften bu genç kızın bu aileye casusluk yapmasını ve kiliseye giderken duşlarını kullanmasını ve yemeklerini yemesini garip bulabiliriz. Bird çiftlik evinden ayrıldıktan sonra, kardeşinin ölümünü deviren Jay adında bir çocukla tanışır. Karakterlerin her biri genç ve bir çocuğun taşıması gerekenden daha zor bir şey hayatta kalmaya çalışıyor. Her bölüm farklı bir karakterin bakış açısından, ancak kitabın sonunda, her bir karakter bir şekilde birbirine bağlı. Ve kuş evine döner ve annesi ile evinin olmak istediği tek yer olduğunu fark eder. Takma adı Bird ve bence onun mükemmel bir sembolü. İşleri daha iyi hale getirmek için seyahat etmek için yuvadan ayrılır, ancak evde olmak istediği tek yer olduğunu ve kuşun yuvaya geri döndüğünü bulur. Kanatlarını buldu ve dünyayı gördü, ama eve döndü. Genç okuyucular için harika çünkü birçok genç genç yıllarının ötesindeki sorunlarla uğraşıyor ve Bird onlara her şeyi halledebileceklerini öğretiyor, her zaman dönecek bir yer var, evinizi bulmak gerçekten, sizi kimin sevdiğini bulmak ve Bazıları her zaman olduğu yerdeydi, ama onu görmek için ayrılmak gerekiyor.

zhaoyang_machi3d01

Bu hikayeyi büyüleyici buldum. Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan insanlar için bu olası geleceğe hayran kalacak kadar okurken yeterince gençtim.

zhaoyang_machi3d01

I tried to win this one free on Goodreads Giveaways and when I didn't win I wanted to read it anyway. It was very disappointing. Fortunately, there was a good list of references in the back which led me to publications that gave me more information than this book did.

zhaoyang_machi3d01

Good trade book for kindergarten to reinforce counting...Little Quack is afraid to get into the pond, will he be brave enough?