ciprosu

Ciprian Andrei Rosu Andrei Rosu itibaren 01100 Capodiferro VT, İtalya itibaren 01100 Capodiferro VT, İtalya

Okuyucu Ciprian Andrei Rosu Andrei Rosu itibaren 01100 Capodiferro VT, İtalya

Ciprian Andrei Rosu Andrei Rosu itibaren 01100 Capodiferro VT, İtalya

ciprosu

İnanılmaz bir kendini keşfetme hikayesi. Jason, geride kalan yıkımın net bir resmini veren ayrıntılarla sizi Katrina trajedisinden geçirme konusunda beceriklidir. Hikaye sizi genç bir adamın hayatının geri dönüşleri arasında bir yolculuğa çıkarıyor. Karşılaştığı zorluklar ve yargılamalar, annesinin annesinin ölümüne yanıtı, sonra da babasının buna cevabı ile ilgilidir. Kendisini babasında hayal kırıklığına uğratmış bulur ve bu hayal kırıklığı babasını iyileştirmeye iten şeydir. İyi okuma. Paskalya için oğluma veriyorum. Katrina projesini Katrina'nın isabetinden sadece 4 ay sonra Mississippi'de yaptı.

ciprosu

Muhtemelen kitabı incelemek için neden bu kadar beklediğimi belirtmeliyim. Bu kitabın dört ya da beş yıldıza layık olup olmadığına karar vermeye çalışıyorum. Dört taneye yerleştim. Kitabın iyi yazılmış olduğunu ve yeterince heyecan verici olduğunu hissediyorum - ama sonuna ve epiloga baktığımda, aslında biraz zayıf olduğunu hissediyorum. Bence Rowling olması gerektiği gibi bitmek yerine herkesi memnun etmeye çalıştı. Spoiler eklemeden söyleyebildiğim kadarıyla, bu yüzden bitti.

ciprosu

Biliyorum, bu bir klasik, ama hiçbirimiz onu sevmedik. Kitabın bir konusu yok, hayal bile ederken komik olmayan Alice'e olan rastgele garip şeyler. Alice, mızmız ve kaba. Çocuklarım şimdi birbirleriyle "kafanızla" (en sinir bozucu) bağırarak koşmaya başlamışlar ve bu kitap tasarruf mağazasına geri dönüyor.

ciprosu

Bu Kitabı Sevdim ve Okumayı Sevdim Bu heyecan vericiydi. Bence Benjamin Zephaniah, Martin'in Natalie ile tekrar bir araya gelmesini eklemeliydi

ciprosu

Translating...

ciprosu

Şimdiye kadar okuduğum en korkunç kitap.

ciprosu

Kitabı okuyun, eşsiz ve çarpıcı bir destansı deneyimleyin. Sonra bazı pisliklerin Meryl Streep, Glen Close, Jeremy Irons ve Winona Ryder'ın oynadığı bir filme dönüştüğünü anlayın. Kusmuk toplama için yakınlarda bir çöp kutusu bulundurun.

ciprosu

Eğer Defter'i sevdiyseniz, bunu seveceksiniz