nicole_chan

Nicole Chan Chan itibaren 2410-025 Carvalhinha, Portekiz itibaren 2410-025 Carvalhinha, Portekiz

Okuyucu Nicole Chan Chan itibaren 2410-025 Carvalhinha, Portekiz

Nicole Chan Chan itibaren 2410-025 Carvalhinha, Portekiz

nicole_chan

Oldukça iyi. Eğlenceli. Şu anda diğer YA romanlarına çok benziyordu ...

nicole_chan

Her zaman bir kitap! İlk sayfalardan bağımlılık yapan ve uzun zamandır hatırlanan ... Yazarın muhteşem eseri hiç şüphesiz okuyucuların kayıtsız kalmayacak.

nicole_chan

Bu bir Goodreads FirstReads Hediye oldu. Norvelt'daki Dead End aslında beklediğimden çok daha iyiydi. Biraz yavaş başlasa da, sonunda hayatının misyonu şehrin orijinal sakinlerinin ölüm ilanlarını yazmak olan Miss Volker gibi garip karakterlerle tamamlanan ölmekte olan Norvelt şehrini bildiğimi gerçekten hissettim. roman boyunca sinekler gibi düşüyor) artık bir kalem tutamasa bile. Ve ölüm, takıntılı kişinin kızı ve Jack'in en iyi arkadaşı takıntılıydı; ve sonsuza kadar şehirde devasa üç tekerlekli bisikletini süren ve bilet dağıtan zulmedici yaşlı adam Bay Spizz. Ve elbette, büyüdüğünde heyecan verici ve maceracı bir şey olmak isteyen, ancak uzaktan şaşırtıcı bir şey olduğunda burnu kanamaya başlayan Jack'in kendisi. Bir ton eylem beklemeyin, bu daha çok bir karakter ve ayar odaklı romandan (kitabın ikinci yarısında bir cinayet gizemi açısı olmasına rağmen), ancak bu şekilde başarılı oluyor.

nicole_chan

Herhangi bir scifi fan için okunması gerekir.

nicole_chan

Peter başlangıçta sadece yumuşak bir şehir çocuğudur, erkeksi karakteri güçlendirmek ve geliştirmek için babası tarafından çiftliğe gönderilir. Daha sonra küçük uçaktaki motor kesilir ve vahşi doğada amaçlanan uçuş rotasından uzakta bir kanyona düşer. Peter kazadan kurtulur, ancak pilot yapmaz. Bu kitap 1972'de yazıldı. Fikirler biraz eski kafalı, (oğlu "sertleştirmek" gibi - bana oduncu Joe'yu hatırlatıyor) ve sürekli olarak dikkatim dağıldı, "bunu yapmasına izin veriliyor mu ?! " Kanyonda 50 yıldır yalnız yaşayan yaşlı adam gibi - suyu doğrudan dereden içiyor, balıklar, avlar ve yakacak odunları lisanssız toplar. Tamam bir kitaptı. Ben 10-17 yaşları arasında herhangi bir yaz kadar yemiş. Ayrıca, erkeklerin muhtemelen okumak istedikleri bir şey, bir şeyler okumak için hala yeterince uzun süre kalmak için dışarıdaki ilgiyle kardeşim gibi isteksiz okuyucular alabilir. Uyarı- Bazı küfür, bir uçak kazasının tasviri, ölüm ve pilotun gömülmesi (çok korkunç bir şey tarif edilmedi) ve cinayetten bahsediliyor.

nicole_chan

Çocukken sevdiğim kitaplarla ilgili bir kitap benim için kazanan olacak! Wendy McClure, Laura'nın diğer popüler olmayan dergilerini (On The Way Home ve West From Home) okuyabilecek kadar küçük House kitaplarından da keyif aldım. Bir yetişkin olarak, bu kitapların çekiciliğini yeniden ziyaret eden ve Gerçek Laura Deneyimi'ni arayan Wendy, Küçük Ev kültürüne derinlemesine dalar. Tüm ev sahiplerini ziyaret ediyor, 70'lerin Japon Anime Küçük Ev serisini (Laura, Prairie Girl) keşfediyor, diğer Laura meraklılarıyla buluşuyor ve inanılmaz derecede anlayışlı ve destekleyici erkek arkadaşını sürüş için sürüklüyor. Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Kısmen haraç, kısmen ifşa - Bana Ingalls / Wilder ailesinin bir başka tarafını gösterdiğini hissediyorum. Hayatları kitaplarda (ve tv şovunda) çekiciliğinde neredeyse büyülü olarak tasvir ediliyor, ancak gerçekte son derece yoksulluk ve her zaman felaketin eşiğinde. Kafamda, Küçük Ev kitapları Laura'nın otobiyografisiydi, ama şimdi bunların ne kadarının kurgu olduğunu biliyorum. Ve hala şaşırtıcılar. Şimdi birisi Yeşil Gables Anne hakkında bir kitap yazarsa. . .