markweiser

Mark Weiser Weiser itibaren Baman Bera, Uttarakhand, Hindistan itibaren Baman Bera, Uttarakhand, Hindistan

Okuyucu Mark Weiser Weiser itibaren Baman Bera, Uttarakhand, Hindistan

Mark Weiser Weiser itibaren Baman Bera, Uttarakhand, Hindistan

markweiser

“Ellen Foster” ı çok sevdiğim için bu devam filmi için heyecanlı ve tereddüt ettim. Orijinal kadar iyi bir yer yok.

markweiser

Bu, tüm zamanların en sevdiğim kitabı. Fantezi, komedi ve ısırma siyasi hiciv inanılmaz kombinasyonu.

markweiser

Bu kitaba 05/26/2009 tarihinde başladım. Bu kitabı 06/07/2009 tarihinde bitirdim. Bu kitap oldukça iyiydi ... Eski Crucible kitabından aldığı modern görünümü çok sevdim. Ve sonunda bükümü sevdim ... Picoults her zaman bu bükümü kitaplara koymak konusunda çok iyi. Benim en sevdiğim onun değil ama kesinlikle okumaya değer.

markweiser

Mike Shevdon'un konusu oldukça sağlam, dünyası düşünülmüş ve Feyre için inşa ettiği kültür büyüleyici. Bunu birkaç gün içinde bitirdim, ama gerçekten harika demezdim. Arsa acele ediyor, inanılmaz derecede uyuşmuş olan birkaç şey var. Ayrıca bazı düzenlemelere ciddi bir ihtiyaç var - en azından okuduğum Kindle versiyonunda. Yağmurlu bir günde yapacak çok şeyi olmayan biri için bunu hızlı ve kolay bir okuma olarak öneririm.

markweiser

Bu kitap hakkında çok şey duymuştum, ama onu almakta tereddüt ettim çünkü birisinin başarı fikri hakkında kurgusal olmayan ağır bir kitap havasında değildim. Bu kitap beni çok şaşırttı. Aslında, "aykırı değerler", belirli bir grubun normu dışında olan insanlar için çok ilgi çekici, düşündürücü bir kitaptı. Her bölüm başarılı olan ve bunun altında yatan nedenleri inceleyen gruplar, bireyler, toplumlar vb. Başarının gerçekleşmesinin nedenlerine şaşırtıcı bir bakıştı. Gladwell'in başarının ne anlama geldiğine dair önermesine her zaman katılmadım, ama sonuçta harika bir okuma. Kitaplarından bir tane daha almam gerekecek.

markweiser

Excellent resource and a must to read for anyone considering adopting a retired racing greyhound.