chaitanyapise

Chaitanya Pise Pise itibaren Somerset, PA 15501, Birleşik Devletler itibaren Somerset, PA 15501, Birleşik Devletler

Okuyucu Chaitanya Pise Pise itibaren Somerset, PA 15501, Birleşik Devletler

Chaitanya Pise Pise itibaren Somerset, PA 15501, Birleşik Devletler

chaitanyapise

Bol miktarda seyahat mesafesi, fiziksel mesafesi çok az. Yazarlar sadece bir yıl birlikte yaşadıkları Vancouver BC evlerinin 100 mil yarıçapında yetiştirilen veya yakalanan yiyecekleri yemeyi tercih ediyorlar. İlk başta çok kolay olacağını düşünüyorlar, sonra imkansız olacağını düşünüyorlar. Sonunda her iki hesapta da yanılıyorlar. Ama çok geçmeden blog ünlüsü oluyorlar. 100 mil diyet internetin ziyaret ettiğim birçok yerinde ünlü olur. Yazarlar bölümden bölüme dönüşümlü olarak yazmaktadır. Her bölüm deneylerinin bir ayıdır. Her ay diğer yazarın ne düşündüğünü merak ediyorsunuz ve bazen daha sonra cevaplar alıyorsunuz. Kitap, iki kişi olmasına rağmen, bir çift olmasına rağmen çok kişisel olarak yazılmıştır. Yedikleri yiyecekleri anlarlar, yetiştiriciler ve balıkçılar ile tanışırlar. Onlar olmadan gitmek zorunda olacağını düşündükleri gıdaların kaynaklarını keşfediyorlar. Siz de apartman balkonunuzda domates yapmayı, reçel yapmayı ve kök kiler yapmayı öğrenebilirsiniz. Sonunda Plenty, hapilly ile biten herhangi bir seyahat günlüğü gibi onların yaptıklarını yapmak istemenizi sağlar. Ve yerel yemek yemek o kadar da zor olmamalı değil mi?

chaitanyapise

Bu kitap bir klasik! Yaklaşık beş kez okudum ve her seferinde daha da iyiye gidiyor.

chaitanyapise

... uzun yıllar boyunca hepimiz bu teoremi kullandık, tarihini öğrenmek oldukça ilginç olmalı ...

chaitanyapise

Muhtemelen en sevdiğim kitaplardan biri.

chaitanyapise

Harika karakterler, inanılmaz kimya ... ama hikayenin geri kalanını istiyorum! Bu gerçekten kısa, 27 sayfa, harika sayfalar, ama daha büyük bir hikaye için bir setin ortasında sona erdi. Daha fazla istemek. Şimdi.

chaitanyapise

This book was very interesting and impossible to put down. The story is pretty similar to Percy Jackson but it has its own feeling.