moradisho

Julian Mora Mora itibaren Garhi Rampra, Uttar Pradesh 283114, Hindistan itibaren Garhi Rampra, Uttar Pradesh 283114, Hindistan

Okuyucu Julian Mora Mora itibaren Garhi Rampra, Uttar Pradesh 283114, Hindistan

Julian Mora Mora itibaren Garhi Rampra, Uttar Pradesh 283114, Hindistan

moradisho

Meh. Bu prologu silmelerine sevindim. City of Bones'un başlamasını sevdim. Neler olup bittiğinden çok emin olmadığınız kulüp sahnesi çünkü yeni bir kitap ve hepsi. Hikaye tiyatro bölümü olmadan başarılı oldu. Uzun ya da hiçbir şey değildi. Gerçekten özel bir şey de değildi. Bu konuda söylemem gereken tek şey bu. Oku ya da oku. Birleştirilmiş inceleme: Bu sahne Cassandra Claire'in web sitesinden kaldırıldı ve onu bulmak için bazı gözetleme yapmak zorunda kaldım. Bir parçacık buldum ama okuduğum şey oldukça iyiydi. Bu sahne Jace ve Clary'nin Yeşil Ev'de bir araya geldiği zamandır. Jace, Clary için özel bir doğum günü sürprizi var. Cassandra onları canlandıran kelimelerle yola çıktı. Onu sevdim! Clary ve Jace öpücüğünü okumak benim favorim. Hata! Bunu ben mi söyledim? Birleştirilmiş inceleme: Bu ilk üç kitap bir diziden alınmıştır. Hareketleri, sevgileri, dostlukları ve ölümleri var. Kesin bir tavsiye. Hepsini seveceğinize söz veriyorum!

moradisho

Bir arkadaş tarafından şimdiye kadar okuduğu en iyi üçleme olarak önerilen bir üçlemenin ilk kitabı. Bu kitap gerçekten keyif aldım. Biraz Müslüman kültürü, biraz Mısır bağımsızlığı hakkında. Babanın ne kadar ikiyüzlü olduğuna inanamadım. Palace of Desire - garip ikinci kitabına giremedim!

moradisho

Lanie Coates ve ailesi, Houston, Teksas'tan Cambridge, Massachusetts'e hayat değiştiren bir hareket yaparlar, böylece kocası Peter okula gidebilir. Lanie, Cambridge'de daha erken ve daha zengin anneler arasında olduğu kadar yalnız ve yersiz hissetmemişti. Hayatı tamamen çocukları tarafından tüketilir, o kadar ki temiz giysiler ve duş için zar zor zaman geçirir. O zaman başka bir anne yanlışlıkla görünüşüne hakaret ediyor ve Lanie yeterli olduğuna karar veriyor. Eski hayatının bir benzerini geri almak için bir plan yapar. Ancak, yeniden keşfetme yolu boyunca, evliliğini tehlikeye atabilecek bazı şeyler gerçekleşir. Yeni benliğini ve kocasını koruyabilecek mi? Bu kitabı beğendim. Yine Katherine Center'ın hikayesi bana doğru konuşuyor. Sanki çoğumuzun ilişki kurabileceği tüm o anne düşünce ve deneyimlerini kanalize ediyor gibi. Tek pişmanlık kitaptaki kötü dildir. Gerçekten yazarların böyle bir dil kullanmamalarını dilerdim. Kitabın hiçbir şekilde eklenmediğini sanmıyorum, ama sanırım yapılacak bir şey yok. Bu kitabı Felaketin Parlak Tarafındaki dilden sonra okumak istemiyordum, ama hikaye çok iyiydi. Üfleme! Bu yüzden zaten bunu okudum ve bu kitapta daha da kötü bir dil var. Bunu bildirdiğim için çok üzgünüm. Her halükarda, benimle Herkes Güzel'den konuşan bazı alıntılar var. Gerçekten hiçbir şey yanında korkunç kalça daire sağlayamazsınız. Özellikle bu daire aynı zamanda kamyonlar, Legolar, bulmacalar, toplar, Play-Doh ve bir milyon çirkin çocuk eşyası ile ayak bileği derin olduğunda. Biraz endişelenmek yerine, beynimin şık olmayı veya dekorumla başkalarını etkilemeyi önemseyen kısmını kapatmaya karar vermiştim. Bugünlerde koşullarımız göz önüne alındığında, sadece huysuz olmalıydık. (S. 34) Diğer insanların sorunlarına çözüm bulmak çok kolaydı. Kendilerini tatmin eden bir şekilde ebeveynlikle mücadele etmelerini izlemek ve ayakkabılarında olsaydınız, her şeyin çözüleceğine inanmak. Eve döndüğümde, tekrar tekrar farkettim. "O çocuk çok utangaç. Annesinin ona arkadaş bulması gerekiyor!" Gibi gözlemler. Sanki birkaç oyun günü çocuğun kişiliğini değiştirecekmiş gibi. Daha iyi ebeveynlik, utangaçlık gibi bir şeyi ortadan kaldırabilirmiş gibi. (Sf 141)

moradisho

Savaşın gülünçlüğü ile başa çıkabilen unutulmaz karakterler. İndiremedim.

moradisho

Bana yargılanmakta olduğu bir kızın hayatı hakkında çok net bir görüş verdi.

moradisho

Translating...

moradisho

Is he still a little crook? Is this the last of Opal?