pixel4

Fabio Teles Teles itibaren Wildenspring, Almanya itibaren Wildenspring, Almanya

Okuyucu Fabio Teles Teles itibaren Wildenspring, Almanya

Fabio Teles Teles itibaren Wildenspring, Almanya

pixel4

Bu, okumak için çok güzel bir kitaptı, çok daha fazla amacı vardı gibi hissettim. Her hikayeyi okumak neredeyse bağımlılık yapıyordu, çünkü diğer gençlerin karşılaştığı birçok problemle bağlantı kurabiliyor gibiydiniz, durumlar farklı olsa bile hepimiz aynı duygulardan geçiyoruz ve bunun için wow gibiydi, bu doğru, ya da ne demek istediğini biliyorum. Bunu okumak Amerika'daki herhangi bir lisenin içgörüsüdür, çünkü herkes bir zamanlar bir tür problemden geçer ve bu kitabı gerçekten şaşırtıcı bir okuma yapar.

pixel4

Bu kitabı çok beğendim. Ben de zevk "Me Talk Pretty Bir Gün" bir tür gibi hissettim. Bu ikisini kesinlikle "Barrel Fever" den daha çok sevdim.

pixel4

Aklımda ne olduğunu söylemeden önce, onu daha önce sevdiğimi belirtmek isterim Anita ... Bu söyleniyor ... BU NEDİR ??? Laurell, görünüşte, akılsız bir sahneyi binlerce bölüme sürükleyerek yapma yeteneğini kazandı (tabii ki bin değil, ama öyle görünüyor). Pes ediyorum ... Anita'yı hatırlatmam gerekirse, ilk birkaç kitabı tekrar okuyacağım ...

pixel4

Aslında bu kitabı 1999'da George Mason'daki SF / Distopias sınıfımın bir parçası olarak okumaya başladım. Bu sınıf için kitapta dört öykü okumak zorunda kaldım ve her zaman geri kalanlarını okumayı amaçladım, ancak hiç şansım olmadı. Bu, 1843'ten (Nathaniel Hawthorne tarafından "Doğum lekesi") 1985'e (Octavia Butler'ın "Bloodchild") en iyi bilim kurgu kısa öykülerinin en iyi temsillerinin araştırılmasıdır. Hikayelerin çoğu göze çarpmaktadır ve menşe tarihleri bağlamında okunduğunda zaman zaman kafa karıştırıcıdır. Özellikle not, 1909'da yazılan EM Forster'ın "Makine Durur" u sadece hikayenin SF geleceğine değil, aynı zamanda hikayenin 1990'da yazıldığını düşündürecek şekilde önceki nesillere gönderme yapıyor. muhteşem bir distopik hikaye. John W. Cambell'in "Oraya Kim Gidiyor?" 1951'in The Thing ve Arthur C Clarke'ın 2001'in temelini oluşturan “The Sentinel” filminin öncülüydü: A Space Oddysey. Temsil edilen diğer yazarlar Wells, Asimov, Bradbury, Zelazny, PK Dick, Ellison, LeGuin ve diğerleridir. Gerçekten çok sayıda okuma için, ellerinizi bu kitabın bir kopyasına alabiliyorsanız (bulmak kolay değildir!), Bunu yapın. Okumanın her dakikasına değer. Ve hayır, benimkine sahip olamazsın.