dadomani

DADOMANI Studio Studio itibaren Montali, Assam, Hindistan itibaren Montali, Assam, Hindistan

Okuyucu DADOMANI Studio Studio itibaren Montali, Assam, Hindistan

DADOMANI Studio Studio itibaren Montali, Assam, Hindistan

dadomani

Aeneas bir pislik olsa da, o hala benim en sevdiğim kahraman. Tuhaf.

dadomani

Wodney Wat için Hooway, olağanüstü hikayesi nedeniyle sayısız ödül kazandı. Hikaye, çocuklara akranları arasındaki farklılıklar için empati hakkında bilgi verir. Bu hikayede, ‘r’ harfini telaffuz edemeyen Rodney Rat var. ‘R'yi telaffuz edemediği için ismini Wodney Wat olarak telaffuz ediyor. Sınıf arkadaşları, Rodney Rat'ı sefil ve arkadaşsız hissettiren konuşma engelinden dolayı onu sürekli kızdırır. Sınıf arkadaşları arasındaki statüsü, sınıfı terörize eden kabadayı alt edebildiğinde değişir. Çizimler, Wodney ve sınıf arkadaşlarının Wodney'nin onlardan aldığı zorbalıktan, sınıfın zorba ile katlandığı karşılaşmalara kadar çeşitli duygularını aktarıyor.

dadomani

McEwan, her biri cömertçe ve gerçekçi bir şekilde çizilen muhteşem derecede farklı yaş ve deneyime sahip karakterleri güzelce kalemlendirir. Dili liriktir ve her zamanki gibi kesin bir noktaya sahiptir. Bir hazine.

dadomani

Found at Know Knew Books in Palo Alto. After the Vietnam War, everyone assumed all the trash talk about American Communism was wrong: the Party wasn't REALLY spying on innocent Americans. Then the Cold War ended, the Soviet archives opened up, and as it turns out, the CP USA really was spying on everyone and trying to infiltrate the government. Go figure.

dadomani

Right now I'm thinking it's decent. I was expecting something awfully gushy based on the summary and the first chapter. But it's taking a different route and it's better than I expected. PLUS it takes place in Australia and is reminding me of the Judith Clarke novels that I adore so props for that. We'll see how it turns out kids.

dadomani

I am glad that the next three books are coming out all in a row (and very soon too) because Carlotta needs to make up her mind!