chillfreez

Paro Veno Veno itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Paro Veno Veno itibaren Texas

Paro Veno Veno itibaren Texas

chillfreez

Bunu daha önce okumalıydım. Mutlaka sahip olmalıyım? Hatırlamıyorum! Keira Knightley ile filmi izlediğimi biliyorum ve Johnny Lee Miller ile Emma'yı sevdiğim kadar beğenmediğimi biliyorum. Ama daha önce kitabı okudum mu? Her iki durumda da, şimdi kesinlikle okudum. Oldukça uzun, değil mi? Başladığımda ne kadar çizildiğinin farkında değildim ve bu mutlaka kötü bir şey değil, çünkü tüm karakterleri oldukça iyi anlıyorsunuz, ancak okumak sonsuza dek sürdü. Aynı zamanda bir fikir edinmek için oldukça fazla karakter vardı. Birbirinden çok beş kızının yakın ailesinden ayrı olarak, bir taraftaki teyzeleri ve amcaları, diğer taraftaki teyzeleri ve amcaları, bir veya iki çocuğu, bir kızı olan bir bayanı ve bir sürü memuru takip etmek zorundadır. Ordu. Ve Bay Darcy elbette. Sanırım gerçekten beğenmediğim gibi geliyordum, bu hiç doğru değil, ama nüfusun çoğunun bildiğim kadarıyla aşık olmadığımı söylemeliyim. Okumaktan keyif aldım ama gerçekten acele etme ve tutuşma uygulamasını alma dürtüsünü hiç hissetmedim. Çalıştığım listede iki numara olduğu düşünüldüğünde, açıkça kalabalıklar ile koşmuyorum.

chillfreez

Çok sessiz bir kitaptı; belki de Norveç ormanlarına yerleştirilmişti. Çok fazla eylem değil, ilginç. Kronolojik olarak kafa karıştırıcıydı ama bu şekilde beğendim. Yazar, hikayeyi bir araya getirebilmeniz için size çok az bilgi verdi.

chillfreez

OKUMAK İÇİN HARİKA!

chillfreez

Absolutely fascinating! At times, it feels like I'm reading Catherine Cookson when it tells of the founding of Marks & Spencer with the penny bazaar....