ignaciomalfario

Ignacio Malfario Malfario itibaren 952 91 Östanfjärden, İsveç itibaren 952 91 Östanfjärden, İsveç

Okuyucu Ignacio Malfario Malfario itibaren 952 91 Östanfjärden, İsveç

Ignacio Malfario Malfario itibaren 952 91 Östanfjärden, İsveç

ignaciomalfario

Bu kitap benim tecrübelerime göre benzersiz ve Clive James'e girişimdi. Kitap, ilk olarak 2007'de yayınlanan Clive James'in biyografik denemelerinden oluşan bir koleksiyon. MacMillan tarafından yayınlanan İngiltere başlığı Kültürel Amnezi: Zamanımın Sınırında Notlar, ABD'de ise W.W. Norton, Kültürel Amnezi: Tarih ve Sanattan Gerekli Anılar. Kapak resmi Alman Modernist tasarımcı Peter Behrens tarafından yapılan bir çalışmadan uyarlandı. Kitap, çoğu 20. yüzyıldan kalma James'in hayranlıklarıyla büyülenen insanlar üzerine bir dizi makale. Dahil olan insanların çoğu iyi bilinir, ancak daha ilginç olan, daha az bilinen şahsiyetlerin yorumlarıdır. Benim için özellikle ilginç olan, James'in onları ele geçirmesine kadar tanımadığım ya da tanımadığım insanlar hakkındaki yorumlar. Kitabı, yirminci yüzyıl tarihinin kişisel bir görünümünü sunan hoş bir referans kılavuzu olarak görüyorum. Çağdaş kültür tarihi hakkında rastgele okuma parçalarına dalmak için harika. Ama dikkat et, bağımlılık yapabilir.

ignaciomalfario

Bu kitap çok tatlı. Güvercin kitaplarını da nasıl yazdığı çok komik.

ignaciomalfario

Ortalama bir lise ortamında bir genç goth kız raven. Raven bu ortamdan sıkılıyor ve çok sıkıcı hayatından kurtulmak istiyor. Vampirlerle ilgilenen gençlik zaman zaman perili bir evi ziyaret ettiği günden beri Sterling adında bir güne kadar bir aileye taşınır ve kasabanın konuşması vampirdir. Hayatında bir kez ona ilginç bir şey olur ve eve Alexander Alexander'la aşkla karşılaşarak gizlice girer. Yavaşça konuşmaya başladığında ikisi de aşık oldu. Zaman geçtikçe Raven İskender'de bir vampir olduğundan şüphelenir, ama bunu bilmeden kaybolur. Şimdi kaybetti onu tekrar görmenin bir yolunu bulmaya çalışıyor.

ignaciomalfario

inanılmaz bir kitap. İlginç arsa

ignaciomalfario

En sevdiğim kitap.

ignaciomalfario

Scott'tan bir milyar dolar daha iyi. yaklaşık dört saat içinde okuyun.

ignaciomalfario

Bu kitabı birkaç yıl önce okudum (tam olarak ne zaman hatırlamıyorum), ama ne kadar şaşırtıcı bir yazı ... Steinbeck tarafından daha fazla okumak zorundayım ... Karakterlerle birlikte kendimi komploda hissedebiliyorum - ve ayar hayatım boyunca çok önceydi! Çok gerçek - çok canlı.

ignaciomalfario

Big thanks to my friend Sylvia for getting me to read this after so many attempts. It truly was a great book that I plan to read again.