jihyun_kim

Jihyun Kim Kim itibaren Mocha Arcadia, Guyana itibaren Mocha Arcadia, Guyana

Okuyucu Jihyun Kim Kim itibaren Mocha Arcadia, Guyana

Jihyun Kim Kim itibaren Mocha Arcadia, Guyana

jihyun_kim

Bu kitap uyuşturucu hakkında harika bir kitap. Ya da daha çok ilaç. Aldous Huxley'nin (Cesur Yeni Dünya, vb.) Meskalin ile ilgili detaylı bir açıklaması ve meskalinin neden denemek için iyi olduğu ve alkol veya tütünden daha iyi bir ilaç olduğu için çok iyi yazılmış ve düşünülmüş bir argüman . Bunu okuduktan sonra, meskalinin neden yasadışı olduğu konusunda gerçekten kafanız karışacak. Sizi bulantı yapan bir ilaç, MAYBE? Oh hayır! KORKU!

jihyun_kim

Çok düşündürücü.

jihyun_kim

Bu zevk, özellikle David karakter. Kendimi ona sempatik buldum: getireceği korkunç yankıları tam olarak anlamadan ailesi için en iyi olduğunu düşündüğü bir seçim yaptı. Kızının özel ihtiyaçları ile başa çıkmanın yanı sıra ona büyük bir sevinç getireceği gerçeğine karşı kördü. O potansiyel acıyı geçemedi ve ailesini yok edeceğini hissetti. Kendisine kötü bir şey hissettim, kendi seçimiyle perili bu seçimi yaptı ve sonunda genç ölmeye başladı ... ve her şey bitmişti. Norah karakterini umursamadım; Onun farklı bir şekilde tasvir edildiğini görmek isterdim; bana sığ geldi.

jihyun_kim

A masterful novel written entirely in dialogue. Two cellmates recall the plots to their favorite movies. Don't bother with the film version, but the book is very good.