alexandramarin

Alexandra Marin Marin itibaren Harling, Norfolk, İngiltere itibaren Harling, Norfolk, İngiltere

Okuyucu Alexandra Marin Marin itibaren Harling, Norfolk, İngiltere

Alexandra Marin Marin itibaren Harling, Norfolk, İngiltere

alexandramarin

Bu kitap beni rahatsız ediyor. Tüm dünyayı kapsayan geniş kapsamlı fantastik romanları gerçekten çok seviyorum. Bu kitapta, şaşırtıcı tarihler, karmaşık karakterler, ilginç hikayeler var ve her şey iyi ve kötü arasında bariz bir seçim değil. Her bölümün farklı bir karakter açısından nasıl olduğunu ve bunun hikayedeki arsa ve zorlukları nasıl zenginleştirdiğini beğendim. Yazarın karakterleri ölmekten korkmadığını, insanların çektiği karakterleri bile takdir ediyorum. Yine de kitabı tavsiye edemiyorum ve dizide daha fazla okuyamıyorum. Tecavüz ve şiddetli seks sık sık ve çok fazla açıklama. Bu bir hayal kırıklığı çünkü yazarın bu bölümleri çok farklı yazmış olabileceğini ve hâlâ kendi fikrini anlayabileceğine inanıyorum. Tembel ve hikaye veya arsa için hiçbir şey yapmaz.

alexandramarin

** spoiler uyarısı ** Bu kitabı beğendim - Irene Kasırgası'nı beklerken okuyun. Bana Güzel Kemikler'i hatırlattı, çünkü anlatıcı zaten ölmüş ve hayatın onlarsız nasıl devam ettiğine tanık olan biri. Ölümünden sonra bir şeylerle uğraşırken kocası David için kalbim kırıldı. Kitap, farklı iletişim düzeylerime ve bazen "söylenmemiş" şeylerin hala nasıl anlaşılabileceğine değiniyor. David ve Helena arasındaki söylenmemiş sözler, insanlar ve evcil hayvanları arasındaki iletişim, şempanzelerin işaret dili (Helena'nın ölümünden önce dahil olduğu bir çalışmanın parçası) ve Aspergers'lı çocuk ve hayvanlarla bağlantısı. Kitap, bir mahkeme salonunun duruşmasına geçtiği ancak yine de dikkatimi çektiğinde, yağmurda Yarış Sanatı'na benzer bir şeyden 2/3 civarında bir John Grisham veya Jodi Picoult romanına dönüşüyor. Spoiler uyarısı ... Kleenex'i son 50 sayfa için hazırla ...

alexandramarin

I was interested in this book because the Drummond ranch is about 1-1/2 hour drive NW of my little ranch. I find it a bit amusing that she was raised in Oklahoma and yet her husband is the first cowboy she ever dated. I married a Texas cowboy myself yet I'm a yankee from the Chicago area, he was up at Great Lakes Naval Base as a sailor when we met. I can kinda relate to the author in a way but I was raised in a family of farmers and on a farm with horses. Will probably buy the book as I'm curious if the wild mustangs they keep are mentioned. I have used some of Ree's recipes off her blog and my family loves whatever I've made!

alexandramarin

Maybe the best Reacher yet. A great grabber of an opening scene, and it never slows down. Be ready to stay up late reading!