tantannn

T itibaren Gerbo CO, İtalya itibaren Gerbo CO, İtalya

Okuyucu T itibaren Gerbo CO, İtalya

T itibaren Gerbo CO, İtalya

tantannn

Albert'in kendi sözleriyle okumak ilginç ve onu nasıl açıkladığını anlamak ve okumak şaşırtıcı derecede kolay. Ne dediğini kesinlikle tam olarak anlamadım, ama en azından okunabilirdi. Ayrıca, bu kitapta rastlanandan çok daha etkileyici bir konu olduğunu düşünüyorum, ancak muhtemelen konuya daha büyük bir bağlılık gerektirecektir. Bitirdikten sonra öne çıkan diğer parça, konuyla ilgili düşüncenin evrimini ve gerçek dünyada bu bilimsel teoriler yoluyla nasıl çalıştıklarını anlamaktı. Merak ediyorsanız kitabı tavsiye ederim, çünkü oldukça kısa.

tantannn

This book is very comprehensive and well-organized on the world of islamic art--an often very-little studied area in the art world. I read it after hearing a series of Hildebrand's lectures in an art history class at the University of Edinburgh. This man is an amazing speaker and so passionate and extremely knowledgeable about what he does.

tantannn

It's a quick, fun suspense story that's funny without being hilarious and not suspenseful enough to get your heart racing. It's pretty typical Hiaasen -- a large cast of characters and absurd situations and definitely an enjoyable read, but the thing with Hiaasen is that he seems concerned sometimes with making sure everything seems realistic and doesn't always follow through with the joke or take a humorous situation to the point of really being hilarious.