bjornthear7c7f

Bjorn Theart Theart itibaren Bongurum, Assam 784524, Hindistan itibaren Bongurum, Assam 784524, Hindistan

Okuyucu Bjorn Theart Theart itibaren Bongurum, Assam 784524, Hindistan

Bjorn Theart Theart itibaren Bongurum, Assam 784524, Hindistan

bjornthear7c7f

Bence büyük şemada abartılıyor. DB

bjornthear7c7f

İlk başta çok sevmedim. Bence bu türün daha çağdaş yazarları tarafından daha çağdaş yazarlar tarafından şımartıldım. İki ana toplantının hemen gerçekleşmediği kitaplar ve genellikle romantizmle ilgisi olmayan güçlü bir komplo vardır. Burada sadece Leylak ondan nefret ediyordu, Rejar ondan istiyor, Leylak ondan nefret ediyor, Rejar ondan istiyor, vs. Gerçekten düğünden sonra aldı. Özellikle Traed karakterini sevdim ve sonun ima ettiği gibi, bu seride daha fazla kitap olmasını umuyorum.

bjornthear7c7f

Mükemmel özet ve şehirlerin ortaya çıkışı ve nüfus yoğunluğu ile ortaya çıkan epidemiyoloji ve halk sağlığının doğumuna bakın. İyi hikaye anlatımı. Son 50 sayfa ya da öylesine temel öncülden ciddi bir sola döndü ve yazarın kitabı gerçekten germaine olmayan bir şey için bir platform olarak kullandığından hayal kırıklığına uğradım. Genel olarak, tavsiye ederim.

bjornthear7c7f

I listened to the audiobook, and I highly recommend it! The narrator did an amazing job with all of the different voices and accents, and truly brought the story to life! Artemis Fowl is an action-packed story of a rich 12-year old genius who kidnaps a LEP-recon officer in order to ransom her and make some money. It is unique, full of humor, magic, and very entertaining. I can't wait to finish the series.