kevinkeenan

Kevin Keenan Keenan itibaren Albright, Durham, NC, Birleşik Devletler itibaren Albright, Durham, NC, Birleşik Devletler

Okuyucu Kevin Keenan Keenan itibaren Albright, Durham, NC, Birleşik Devletler

Kevin Keenan Keenan itibaren Albright, Durham, NC, Birleşik Devletler

kevinkeenan

Büyürken annemin kitabı buydu. Biraz kızla ilişkim var.

kevinkeenan

Çok eğlenceli biraz sf. Bu epizodik hikaye ipuçlarını Kipling'den Kim'den alıyor. Gerçekten de, bölümler Kipling kitabından alıntılarla doludur. Ayar ve öncül ben daha önce karşılaşmadım olanlar: Amerikan Güneybatı ve metal ve nefret su yemek çok yabancı "böcek". Bu yüzden böcek sınırındaki yaşamın nasıl adapte olduğu hakkında iyi bir fikir ediniriz. Ancak kitabın odak noktası gerçekten de bölgede meydana gelen bir takım suçlar. Ve kahramanımız, gözleri ve kulakları için Bölgesel Rangerlar tarafından bir ameliyat olarak işe alınan bir genç. Çocuğum Kimble'ı ve dövüş sanatları öğretmeni Ruth ve Ranger Albay'ı çok sevdim. Ve bir bonus olarak, bu dünyada daha fazla hikaye olasılığı var.

kevinkeenan

Bu kitabı iyi geceye okumaya devam ettim, her gece-2 beni sürünerek tuttum-indiremedim! Gerçekten # 2 için sabırsızlanıyorum-Eylül ayında çıktığını duydum, umarım doğrudur. Çok yenilikçi ve heyecan vericiydi. (Şimdi yorgunum, şekerleme zamanı ...)

kevinkeenan

Eğer eğlendirilmiş ve gerçekten saçınızı persnickety değildir ve "başarısız" bir hukuk öğrencisi değilseniz memnun bırakacaktır iyi bir hızlı okuma arıyorsanız - bunlar okumak için kitap. Her biri çok sevimli ve iyi hissettiriyor. Biliyorum. Cinayetle gizemler, ama rahatsız edici değil, "Evimi bir daha asla terk edemem" cinayetleri, ama Jessica Fletcher cinayetlerini düşünün ve sonra esprili bir diyalog ve birkaç ateşli erkek ekleyin ve bu serinin var.

kevinkeenan

Aesthetics can kill you?