michelleweitzenkorn

Michelle Weitzenkorn Weitzenkorn itibaren Étrelles, Fransa itibaren Étrelles, Fransa

Okuyucu Michelle Weitzenkorn Weitzenkorn itibaren Étrelles, Fransa

Michelle Weitzenkorn Weitzenkorn itibaren Étrelles, Fransa

michelleweitzenkorn

Hayat Kesildi: Bitmemiş Monolog İncelemesi

michelleweitzenkorn

Tamam, beş yıldızın "İnanılmaz" anlamına gelmesinden nefret ediyorum ve dördü "Gerçekten beğendim." Bir seçenek olarak "Bu kitabı çok sevdim" ye ne dersiniz? İnanılmaz bir sürü kredi veriyor, ama kesinlikle daha "gerçekten sevdim". Bu kitabın saçma, komik, çekici, tatlı ve son derece dokunaklı olduğunu düşündüm. Sophie Kinsella benim en sevdiğim civciv yazarı olmaya devam ediyor ve bu işi çok sevimli buldum ve tamamen büyüledi. Benim için beş yıldızlı derecelendirmeyi aldı.

michelleweitzenkorn

Henüz bitirmedim, ama bununla zamanımı alacağım. Kısa öyküler oldukları için birini ve sonra başka bir şey okumayı seviyorum. Bradbury, aklınızı başınızdan alacak fantastik dünyalar ve araziler geliştiren bir sihirbazdır.

michelleweitzenkorn

tamam. eminim bu bana bir pislik gibi gelecektir, ama ben herkesin göründüğü gibi bu kitap tarafından uçurulmuş değildi. evet, adamın bir vuruştan sonra bir göz kapağı ile yazması şaşırtıcı. bir şey yapması şaşırtıcı. ama, eğer bu kitaptan etkilenmenin tüm temeli buysa, sonradan fazla bir şey kalmaz. bazı görüşler. bazı anılar. bazı Fransız bok. her neyse, bir şeyler beklerken okumak güzeldi.

michelleweitzenkorn

Meh!

michelleweitzenkorn

Sooooo interesting - and I never even lived in Chi-town!

michelleweitzenkorn

Emily and I loved the Katie books by James Mayhew. Each book is about Katie and her grandmother's visits to the art museum. Each time Grandmother falls asleep and Katie explores the painting, up close. It is a wonderful way to introduce young children to fine art.

michelleweitzenkorn

Historical, technological, medical, well put together and presented. Emotional effect: small rays of HOPE concerning treatment via targeting mutated oncogenes; but, overall, BLEAK in the enormous complexity and variables. PREVENTION from carcinogen exposure will probably serve us best. Excellent book!