goldetwo

Lianwei itibaren Pokrovka Pervaya, Orlovskaya oblast', Rusya, 303833 itibaren Pokrovka Pervaya, Orlovskaya oblast', Rusya, 303833

Okuyucu Lianwei itibaren Pokrovka Pervaya, Orlovskaya oblast', Rusya, 303833

Lianwei itibaren Pokrovka Pervaya, Orlovskaya oblast', Rusya, 303833

goldetwo

Ürpertici, akıllı kitap. Sonuna kadar bundan emin değildim. Kesinlikle "Yalnız Korucu ve Tonto Yumruk Cennette savaşır".

goldetwo

Benim 9yo ve 12yo ile müthiş yüksek sesle okuma. İkisinin de daha fazlasına yalvardığı bir kitap okuduğumuzdan bu yana bir süre geçti. Sevgili karakterler, basit bir hikaye, ancak grup düşünmesi, uygunluk ve ekip çalışması hakkında derin düşünceler Masum, iyi yazılmış bir fantezi. Şiddetle tavsiye edilir.

goldetwo

İlk başta yavaş gidiyor. Artı ben hırsız hikayesi tamamen bırakarak tahriş oldu .... o Nihayet geri geldi kadar. Daha fazla okudukça daha çok keyif aldım.

goldetwo

İyi bir tatil kitabıydı.

goldetwo

Tamam, 'serebral' biraz abartıyor; ama beni biliyorsun, aptal bir şakaya dayanamıyorum. Belki de kuru ve sade demek daha iyidir. Daha önce hiç zombi kurgusu okumamıştım, ancak şok filmleri tarafından vurgulanan tüm stres ve gerginliklerin ağırlıklı olarak gerilim olacağını varsaydım. Öyle değil, bu durumda. Kuşkusuz, Dünya Savaşı Z küresel bir zombi (Zed-kafa, Zack veya - hala anlayamadığım nedenlerle - sadece 'G') salgını ile ilgili, ancak geçmişe yönelik olarak bir dizi kısa hikaye röportajı olarak anlatılıyor. Hayatta kalanlar. Bu biçim kitaba içgözlemsel (& dışlayıcı) bir kalite kazandırır. Ölümler ve sayısız trajediler var, ama bunlar ne şok edici ne de şaşırtıcı. Ayrıca, duygusal etkileri hem karakterlerin deneyime olan zamansal mesafesi hem de kuru mizahın ağır bir şekilde mayalanmasıyla köreldi. Zack nadiren arka plandan daha fazlasıdır - açıklanmış ancak büyük ölçüde kabul edilen bir tehdittir ve bu hikayeye ne kadar derin girerseniz o kadar doğru olur. Biçimin ve başlığın birleşimi, İkinci Dünya Savaşı belgeselleriyle karşılaştırmaları teşvik ediyor ve sanırım bazı paralellikler kaçınılmazdır; ama bence konunun dışında. Benim için kitap en çok toplumun uyumluluk ve kıyamet fantezilerinin saçmalıklarıyla ilgili. Sonunda, kitap eğlenceli (karanlıksa) bir masal, eğlenceli (kuru ise) bir hiciv ve orta derecede düşünceli bir sosyal yorum haline dönüşür, her zaman acı-tatlı, savaştan yorulmuş sona inanan bir umutla vurgulanır.

goldetwo

Bu kitaba hayran kaldım, Phillipa Gregory harika bir yazar.

goldetwo

LOVE short stories. She writes a good one!!