radekk

Radek Kotapka Kotapka itibaren Manoli, Rajasthan, Hindistan itibaren Manoli, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Radek Kotapka Kotapka itibaren Manoli, Rajasthan, Hindistan

Radek Kotapka Kotapka itibaren Manoli, Rajasthan, Hindistan

radekk

Çok garip ilk sayfadan Umbrella Academy'ye aşık oldum. Hikaye satırı kafa karıştırıcı olabilir, karakterler dağınık ve çok gerçek ve durumlar çılgın ... ... I LOVE IT !!!! Şimdi ilk dizi kadar tuhaf, kafa karıştırıcı ve dağınık olan yeni diziyi okuyorum. Umarım bu sınırlı bir seri olmayı bırakır ve daha düzenli çıkmaya başlar! İnternette (o çılgın yer!) Bir filmin işlerde olduğunu okudum. YAŞASIN!!!

radekk

Bu hikayeyi büyüleyici buldum; Bununla birlikte, hala 2 ünlü kocasıyla olan ilişkilerini açıklamalarında çıplak olmadığını hissettim - ve muhtemelen her iki erkeğe de saygısızlık yaptı. Şimdi hikayenin yanını almak için Clapton'ın otobiyografisini okumakla ilgileniyorum.

radekk

Biraz zevk aldığımı hatırlıyorum, ama gerçekten tam olarak yatırım yaptığımı hiç hissetmedim - sadece ana karakterle tam olarak bağlantı kurmadım ve bazen işler benim zevkime göre biraz yavaş ilerlediğini hissettim. Sonunda, bitirmek için yeterince sevdim, ancak devam filmlerini okumak için yeterince iyi değil.

radekk

3.5 yıldız "Görüyorsun, geçen hafta ve bir buçuk boyunca, stratejimi mükemmelleştiriyorum (onu tanıdığınızda aslında oldukça hoş olan Angie'nin yardımıyla - Cruella gibi değil, talihsiz yüz kasları var )." Keşke devam filmi olsaydı! Emmeline ve Jack hakkında daha fazla okumak istiyorum! Düzenle ... Ben sadece bir netice olduğunu öğrendim! Okumak için sabırsızlanıyorum!

radekk

Shortlisted for teaching me the A-Z Drinking Game was a thing, before it ever was. I really pulled it off too on one of my favorite days in life so far spend on South Beach.

radekk

A wonderful D.S. book!! Really worth reading!

radekk

I finished this book sometime in the fall of 2009 (not sure exactly when). While this book was very good in many ways, I did not really like the religious twist that it had. It was a form of "Christianity" that in my opinion was not Biblical and therefore was not truly Christ-like in it's faith. Still many good lessons and thoughts to be gleaned from the book. So I took what I could and left the rest.