xiuquynh

Xiu Quynh Quynh itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Xiu Quynh Quynh itibaren Texas

Xiu Quynh Quynh itibaren Texas

xiuquynh

Gerçekten okumak istiyorum.

xiuquynh

Mart 2009 kitap grubu seçimi. İkinci Dünya Savaşı'nın başlangıcında, Almanya'da, fakir bir sokakta, fakir bir sokakta büyüyen 11 yaşındaki bir kızın hikayesi Ölüm tarafından benzersiz bir şekilde anlatıldı.

xiuquynh

İnsanlar Lloyd'un Vendetta için V'deki çizimlerini orospular, ama bence mükemmeller - doymuş ve soluk gölge-noir, sevimsiz komik görüntülerden bir ayrılma, kitabı mükemmel bir şekilde tamamlıyorlar. Sevimli ve sağlam bir yazı da var. Anarşi teması sabit ama uzaktır, felsefenin tamamı V ve diğerleri arasında monolog / diyalogdur, bu da ikna edici bir romandan daha az ve trajik / güzel bir karakter çalışmasıdır. Bütün roman bir gösteri, senfoni, en iyi şekilde, Moore'un politik ideolojisi için bir araç olarak değil, öyle olsun ya da olmasın, öyle olduğunu gördüm.

xiuquynh

Şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biri, tüm charas'ın salaklık, gerçeklik ve arkadaşlık sevdi. Kız kardeşlerini de çok sevdik! <3 Çok önerilir.

xiuquynh

Stil Unsurlarını seviyorum.

xiuquynh

Normalde antolojiler için heyecanlı değilim. Kısa öykülerde büyük değilim, çünkü karakterlere ve tüm bunlara girmekten gerçekten hoşlanıyorum. Ancak bu antolojinin, sevdiğim kitaplardan biri olan Wicked Gentlemen'i yazan Ginn Hale tarafından bir hikayesi olduğu için heyecanlandım. Cehennem Polis gerçekten iyi iş çıkardı. Her üç hikaye de iblislerin ve büyücülerin modern ve gerçekçi bir dünyada iş sahibi oldukları aynı şehirde geçiyor. Bu dünyada, polisin iblis nüfusuyla başa çıkmak için eğitilmiş bir bölümü olan Cehennem Polisleri var. Büyük, sert ve sihirli bir şekilde eğitilmişler. Antoloji, bu Şeytani Ünitede karakterlerin etrafında kuruludur. Astrid Amara tarafından Kin Next'in ilk hikayesi inanılmaz derecede güçlü başladı. Hemen karakterlerin durumlarına çekildim. Amara dünyayı güzel bir şekilde kurdu ve beni ezmeden veya kafa karıştırmadan iyi hissetmeme izin ver. Hafif gizem, ilgi çekici olsa da, iki kahramanımızı bir araya getirmek için harika bir araçtı. Yervant ve Brian çok sevimli. Bu sevimli ve kabarık bir hikaye değil. Ama 12 yaşından beri insani bir dokunuşa sahip olmayan bir adam ve ilk kez şehre ayak basan ve her seferinde yürüyen merdivenlerden atılan bir adam var. Yeterince heyecan ve drama ile gerçekten eğlenceli bir hikaye. Nicole Kimberling'in Kızıl Kumları da iblis dünyasına bir bakış ve bir ceset ortaya çıkarak çok güçlü başladı. Kimberling'in karakterleri o kadar güçlü değildi ve onlar hakkında biraz kararsız olduğum noktalarda itiraf etmeliyim. Ana karakter, Michael, duygularıyla temas etmiyor ve ne yazık ki, onunla ve aşk ilgisi Detektif Argent ile biraz da temas etmiyordum. Bu hikayede, arsa taşımak için gerekli olan ama asla gerçekten açıklanmayan bilgi parçaları vardı. Kısa hikayelerin ayırt edici özelliği, büyük bir hayran olmamamın nedenlerinden biri. Ancak, Kimberling'in gizemi iyiydi ve beni ekrana yapıştırdı. Ginn Hale'den Sparks'a dokunmak mükemmel bir sonuçtu. Gerçekten keyif aldığım iki karakter, heyecan verici bir hikayeyle karıştırıldı. Her iki karakter için de, birbirleriyle, kendi duygularıyla ya da içinde bulundukları son derece tehlikeli durumlarla başa çıkmaya çalışırken hissettim. Her üç hikaye de birlikte güzelce örülmüştü. Her biri bir öncekinin üzerine inşa edilmiş, daha önce bahsedilmiş olabilecek bir şey hakkında daha fazla bilgi dolduruyor. Ya da bahsedilen bir karakteri tamamen ışığa getirdi. Her üç yazar da harika bir iş çıkardı ve kitap akışlarını bu kadar akıcı hale getirmek için yaptıkları çalışmaları takdir ediyorum. Harika 280 sayfadan oluşan bu antoloji gerçekten bir roman gibi hissettirdi. Bunu sevdim.

xiuquynh

Bilmece Adlandırma'dan biraz daha fazla keyif aldım.

xiuquynh

Bunu çevrimiçi olarak babamın emriyle okudum. Kalem çizimler sadece güzel. Hayvanlar açıkça yakın gözlemlere dayanmaktadır (ejderha hariç, kişi varsaymalıdır) ve oğlan çok sevimli. Hikaye eğlencelidir - çocuk sırt çantasındaki en olası şeyleri toplar ve macera sırasında onları kullanmanın yolları saçma ve komiktir. Keyifli bir kitap.

xiuquynh

Bunun için bir özür yok - kıyamet kurgu seviyorum. Bu, iyiye karşı kötüye karşı kitap ve günlerin sonu. Hatta kamp 6 saatlik mini dizileri seviyorum. Bunu kontrol et!

xiuquynh

Bunu kitap kulübü için okudum. Yavaş başladı, ortada daha iyi oldu ve sonunda gerçekten sarkmıştı. Ana karakteri çok inandırıcı bulamadım, ondan da hoşlanmadım. Ancak, kitap kulübünde iyi bir tartışma yarattı

xiuquynh

Bunu çok hızlı okudum. Tüm zaman seyahat şey çok ilginç bir hikaye yay için yapılmış. Ben de onu sevdim zaman gezgin eşi daha ilginç olduğunu düşündüm. Zaman yolculuğu açısı hikayeyi ele almadı, bu yüzden bilimkurgu gibi hissetmedi. Ancak hikayeyi ilginç kıldı, çünkü karakterleri çılgınca şeyler yapmaya zorladı. Kindred gibi.

xiuquynh

iyiydi.