micaelaneto8

Micaela Neto Neto itibaren Jancourt VIC 3266, Avustralya itibaren Jancourt VIC 3266, Avustralya

Okuyucu Micaela Neto Neto itibaren Jancourt VIC 3266, Avustralya

Micaela Neto Neto itibaren Jancourt VIC 3266, Avustralya

micaelaneto8

İyi yazılmış ve sürekli bir dönüşüm kitabı olarak yazılmaya çalışılmadığı sürece, Hıristiyan edebiyatından gerçekten hoşlanıyorum. Herkesin nasıl Hıristiyan olması gerektiği hakkında her zaman bir şekilde konuştuğu kitaplardan birini biliyorsunuz. Eğer kitap bunu hala yapıyorsa, ancak bunu farketmemeniz için gerçekten ince bir şekilde yapıyorsa. Sarah gerçekten zevkli bir okumaydı. Büyüleyici bir hikayeyle, İncil'den alınan ve üzerinde durulan bir hikaye ile iyi yazılmıştı. Sarah, başlığımızın karakteri ve hikayenin kahramanı ilginç ve tamamen yıkılmış bir karakter. Avram asil ve Sarah'a karşı şefkatlidir, ancak kusurları olmadan değil. Ve hikaye farklı zamanlara ve yerlere atlasa da, bunu sorunsuz bir şekilde yapıyor, böylece bir şeyleri anlamaya çalışırken hikayeden mahrum kalmıyorsunuz. Bu kitap hakkında kayda değer başka bir şey yok. Güzeldi, çok hoşuma gitti, eminim siz de yapacaksınız.

micaelaneto8

Bu kitap iyiydi. Sonuna doğru biraz daha ilginç oldu.

micaelaneto8

Bu kitap beni sonsuza dek ele geçirdi. Bu kitaba hiç girmedim. Benim için çok fazla hukuk konuşması vardı, eminim ki birçok insan neden onu seviyor.

micaelaneto8

This is definitely one of my favorite books of the last few years. I like it better than the movie, but I also didn't think the movie was bad - just kind of different. Anyway, a short and worthwhile read.