gizemmalkoc

Gizem Malkoc Malkoc itibaren Bhanisar Tejsinghotan, Rajasthan 331502, Hindistan itibaren Bhanisar Tejsinghotan, Rajasthan 331502, Hindistan

Okuyucu Gizem Malkoc Malkoc itibaren Bhanisar Tejsinghotan, Rajasthan 331502, Hindistan

Gizem Malkoc Malkoc itibaren Bhanisar Tejsinghotan, Rajasthan 331502, Hindistan

gizemmalkoc

Çok da iyi olmayan bir DaVinci Kodu devre dışı bırakıldı, o kadar unutulabilirdi ki en temel konu noktalarını bile hatırlayamıyorum.

gizemmalkoc

** spoiler uyarısı ** Bir uçuşta okumak için bir kitaba ihtiyacım vardı, bu yüzden Kirpi Elegance'ı aldım. İç kapak, yaşlı bir kadın ve bir kız arasındaki bir arkadaşlık hakkında olduğunu ve tatlı ve anlamlı göründüğünü söyledi. Bu konuda okuduğumu ya da birileri bana anlattığına dair güçlü bir fikrim vardı ve buna karşı olumlu bir eğilimim vardı. İlk yarı çok yavaştı - çok fazla karakter gelişimi ve çok az hareket. Ama yaklaşık yarısına kadar aldım ve gerçekten içine girdim. Sonuna doğru muhteşem bir anla karşılaştım: "Beni tanımadılar," diye tekrarlıyorum. Sırayla durur, elim hala kolunda. “Seni hiç görmedikleri için” diyor. "Seni her yerde tanıyacağım." Bu andan çok memnunum ve yanımda oturan kişiye yüksek sesle okuyorum. Yine de kitabın sonuna kızgınım ve (belki de ilk kez) bölümleri bir kitaptan sökmeyi ciddiye alıyorum. Son iki bölümü ve "yeni" son sayfanın son paragrafını kaldırırsam, kitap açık olasılıklarla sona erecek - hiçbir şey karar vermedi, sadece Renee'nin şimdi hayatıyla olumlu seçimler yapabileceğini ve kendisi olabileceğini bildiği anlayışı, Paloma ile olan arkadaşlığının kız için iyi olacağı anlayışı. Başlangıçların aniden bittiği zaman hoşlanmıyorum.

gizemmalkoc

Translating...

gizemmalkoc

Bunu bitiremedim. Heck, bunun yarısına bile ulaşamadım. Canterbury Masallarından bir şeyler okuyormuşum gibi hissettim - bu tür bir dil ve gaddarlık, sadece hiçbir mizah olmadan. Belki de hiç iyi bölümlere ulaşamadım (neredeyse 100 sayfa okumama rağmen), ama onlara ulaşmak için yeterince uzun süre dayanacak hiçbir şey bulamadım. Hayal kırıklığı.

gizemmalkoc

Jesuits in Space!!!