nionicole

Nicole Lee Lee itibaren Bratislava, Slovakya itibaren Bratislava, Slovakya

Okuyucu Nicole Lee Lee itibaren Bratislava, Slovakya

Nicole Lee Lee itibaren Bratislava, Slovakya

nionicole

Translating...

nionicole

Bu kitap bazen çılgınca komikti, bazen inanılmaz derecede garipti ve genellikle yüksek bir noktada değilken en azından hafif eğlenceli ve ilgi çekici. Bazen Notaro'nun parlak olduğunu düşündüm ve diğer zamanlarda onun iyi bir yazar olduğunu düşündüm - harika değil, ama iyi. Bazen oldukça tahmin edilebilirdi, ama yine de eğlenceliydi. Bu kesinlikle tatile veya ağır yemekler bir mola için iyi bir kitap.

nionicole

Bu kitap oldukça iyi ve iyi yazılmıştı, belki biraz fazla gereksiz ve bilim kurgu benim için bir şey değil.

nionicole

Acı deneyimlerden yazan Anne Bronte, nazik ama dindar bir genç kadının büyük ölçüde biyografik bir hikayesini yeniden yaratıyor, ona değer veren ve dinleyen iğrenç cesurlara ve modern ebeveynlere (modern terimlerle) bakarak hayatını kazanmak için zorlandı. onu daha az. Ne kasvetli bir hayat! Anne yakında bunun dışında olduğuna şaşmamalı.

nionicole

Parçalar komik, başka her yerde trajik. Bu anının yarısı bile doğruysa, Augusten Burroughs'un toplumda işleyebilmesi şaşırtıcı. Sevmedim, ama nefret etmedim. Derin bir rahatsız edici ve kıvrık olmasına rağmen hızlı bir okuma.

nionicole

Sevdim! Bir yetenekle Graced olma fikri yaratıcıydı ve hayal ettiği hikaye çok eğlenceli idi. Kesinlikle tavsiye ederim!

nionicole

Well, this completes my reading of ALL Nicholas Sparks' books written to date, and it wasn't a disappointment. I'm hopelessly addicted to his books! A Walk To Remember was riveting, a page turner and sad. Landon falls in love with Jamie, the town's Baptist Ministers' daughter. The story that unfolds is heart rendering! I can't give anything away. Just read the book!!