kevordonez25

Kevin Ordo Ordo itibaren Rangia, Assam, Hindistan itibaren Rangia, Assam, Hindistan

Okuyucu Kevin Ordo Ordo itibaren Rangia, Assam, Hindistan

Kevin Ordo Ordo itibaren Rangia, Assam, Hindistan

kevordonez25

Bu, tüm Vorkosigan kitaplarının favorim (her şeye rağmen, tanrım, burada başlamayın; takdir etmek için ondan önce gelenlerin hepsini okumak zorundasınız), çünkü içinde Bujold çok zor bir şey yapıyor: devam eden yerleşik bir dizinin ana karakterini büyük ölçüde değiştiriyor. Diziler durgunluk eğilimindedir, çünkü yazarlar karakterlerinin herhangi bir önemsiz yolla gelişmesine izin vermezler. Bujold'un bu sorunu hiç yaşamamıştı; Miles, içinde bulunduğu, geliştirdiği, gerçek bir yetişkin olduğu kitaplar boyunca büyüdü. Ancak Bellek'den önceki romanlarda Bujold'un kendisini bir köşeye yazdığı açıktı: Miles, hayatında ve karakterinde büyük değişiklikler olmadan artık gelişemezdi. Ve Bujold bu değişiklikleri yapar ve çıkarır. Bunu burada bozmak istemiyorum; eğer bu senin işinse, onu okumanı, nasıl yaptığını görmeni istiyorum. Bu yüzden şunu söyleyeceğim: vay. Bu etkileyici bir roman - eğlenceli bir arsa, iyi pacing, güçlü bir anlatım ve doğru yapılan bir karakter yeniden başlatma. (Ve dürüst olmak gerekirse, buradaki diziyi okumayı bıraksaydım; bu tüm dünyadaki en iyi not olurdu.)

kevordonez25

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Maupin diyalog yazma ustasıdır. Bu çok basit bir hikaye ama beni içeri çekti ve kitabı indiremedim.

kevordonez25

Kiraladığı gizemli genç kadının ve tuhaf arkadaşlarının hayatına kapılan bir kadının hafif şüpheli hikayesi. Sonunda iyi arsa bükümü, aksi halde vasat. Özellikle umursamadım.

kevordonez25

ilginç, iyi bir kitap.

kevordonez25

Shakespeare'in saçılmasıyla ürkütücü bir hikaye. Bu kitabın yedinci sınıf gönülsüz okurlarım arasında popüler olacağını tahmin ediyorum.

kevordonez25

Bunu inanılmaz okuduktan sonra aldım

kevordonez25

pretty mainstream-liberal indictment of lenin, biased but probably fairly accurate historical account.

kevordonez25

I liked the book, but did anyone think that it was just a bit too broad and a bit too repetitive? incestuous? yes. great? no.