erinoestreich

Erin Oestreich Oestreich itibaren Çaldağ Mahallesi, 06860 Haymana/Ankara, Türkiye itibaren Çaldağ Mahallesi, 06860 Haymana/Ankara, Türkiye

Okuyucu Erin Oestreich Oestreich itibaren Çaldağ Mahallesi, 06860 Haymana/Ankara, Türkiye

Erin Oestreich Oestreich itibaren Çaldağ Mahallesi, 06860 Haymana/Ankara, Türkiye

erinoestreich

Her zaman L.A. hakkında kitap okumak için sabırsızlanıyorum, ama neredeyse beni hep hayal kırıklığına uğrattılar. (Hiçbiri L.A.'mı gerçekten yakalamıyor - garip bir şekilde, Raymond Chandler'in dünyasının zaman zaman benimkilerle kesiştiğini hissediyorum. Ayrıca Blade Runner filmi.) See'nin son romanı maalesef eğilimi devam ettirdi. 11 Eylül'den sonra ulusal güvenliğin gerçekte olduğundan daha fazla büyüdüğü bizimkinden biraz farklı olması gereken bir evren. Ne yazık ki, fark çok hafif bir şey varsa hissediyor - kapak kopyası tarafından söylenmemiş olsaydı bunun bir AU olduğunu fark edeceğimden emin değilim. Romanın geri kalanının hiçbiri gerçekten bir araya gelmiyor; hepsi UCLA tıp merkezinde vakit geçirmek için nedenleri olan birbiriyle bağlantılı birkaç karakteri takip eder. Edith, Dünya Ticaret Merkezi saldırılarından bir gün önce kocası uzun süreli bir hastalıktan ölen hastane gönüllüsüdür; oğlu Phil bir dermatologdur; Andrea ve OmgGuyWhoseNameBenim Unutulan her ikisinin de hasta aile üyeleri var. Tüm bu karakterler oldukça tatsızdır ve hepsi aile ve ölüm hakkındaki endişelerini tuhaf gerçekçi olmayan bir şekilde çözer. Bu roman hissini bir şeyleri kaçırmışım gibi bitirdim, ama bu hafta sonu annemle ilgili konuştum ve See'nin Altın Günlerini sevmesine rağmen, aynı şekilde hissetti. Tamam, orijinal değerlendirmeme geri dönelim: Bu gerçekten işe yaramıyor. Nereye giderse gitsin, oraya varamadı.

erinoestreich

Bu, tam yıldızlarla derecelendirmek benim için zor bir kitap. Düzyazı için 5 üzerinden 6. Ama olay örgüsü. Ciddi anlamda? Monodal şehitlerin sonuna kadar ineceklerini ve gemilerinde babasına tanıtabileceklerini düşündüm. Tamam, o kadar da imkansız değil, ama gergin. Güzel, şiirsel gergin.

erinoestreich

Bu kitabı gerçekten sevdiğimi hatırlıyorum ama şimdi bu konuda çok fazla hatırlamıyorum. Ana karakter Charlotte Simmons'daki karakterden daha akraba, hatırlıyorum.

erinoestreich

Excellent novel with a twist on the typically political spy thriller story as the hero is a vampire.