bambiboland

Bambi Boland Boland itibaren Udaypura, Madhya Pradesh, Hindistan itibaren Udaypura, Madhya Pradesh, Hindistan

Okuyucu Bambi Boland Boland itibaren Udaypura, Madhya Pradesh, Hindistan

Bambi Boland Boland itibaren Udaypura, Madhya Pradesh, Hindistan

bambiboland

Ne düşündüğünü biliyorum. Ve evet, bunu düşünme hakkınız var. Ama bir daha asla fantaziye girmemek için oldukça yemin ederim ve sonra bir arkadaşım bu küçük doozy ile konuştu ve altı ay ve yaklaşık dört buçuk bin sayfa sonra, beşinci cildin serbest bırakılması. Belki bu sizin için değildir ve belki de düşündüğünüz için benden biraz daha iyi hissedersiniz ve sorun değil. Nerede olduğunu biliyorum (Harry Potter hayranları kalbini yiyor). Sadece söylüyorum.

bambiboland

Bu "zombi savaşı" nın sözlü bir tarihidir. Kulağa tuhaf gelse bile gerçekten iyi çalışıyor. Topluma yorum yaparken tatlı zombilere olan ihtiyacımı karşılar. Akıllı zombiler için Yaşasın!

bambiboland

Hinterland'ı bitirmedim, ama sanırım istediğim kadarını okudum (ilk 150 sayfa?) Shadowfall'ın son ~ üçte birinden gelen tüm zayıflıklar burada büyümüş gibi görünüyor ve ne yazık ki getiremedim onları görmek için kendimi.

bambiboland

Mükemmel. Cherryh uzun yıllardır sevdiğim bir yazar ve bunun daha önceki eserlerinden biri olduğunu biliyordum (1982). Bazılarından daha az cilalı bir iş olabileceğini hissettim, ama yine de bir görünüm vermek istedim. Yazma yeteneği bu tarihte bile oradaydı ve hikaye beni diğer eserleri gibi çekti. Arsa biraz formülü, ama karakterizasyon çok iyiydi ve sonuna doğru mükemmel bir sıçrama yaptı. Çok zaman ayırmaya değer.

bambiboland

Güzel resimler!!!!!!!!

bambiboland

As a fundamental born-again Christian, I was slightly put off by most of the author's opinions. It was cool to learn what goes on in other churches, but sad that this lady has preachers speaking Biblical truths right in front of her and she thinks she can pick n' choose which parts of Scripture to follow and which parts to publically slander.

bambiboland

I liked this book, but I didn't love it. I felt, especially at the end, that the way all the strands of the story intersect was too calculated. Many of the characters felt flat and predictable. That said, it was enjoyable in a sort of soap-opera way, with out being a trashy supermarket paperback. I read it while traveling over Thanksgiving, and was glad to have it as entertainment on a cross-country flight. I can see why it was adapted to film-- all those sex scenes make for great hollywood fodder.

bambiboland

"A Skeletal History" is a good description in itself. Shorto attempts to follow the meanderings of Descartes' remains as they are scattered over the European continent, and in the process he exhumes the more important history of Descartes the man and the impact his system of reason and doubt had on world thought. Shorto's investigation is a fascinating exercise in Cartesian thought itself, if that is taken to be a simple process of reason: the method he uses to authenticate the bones and describe their diaspora owes a debt to its very subject -- which is elegant, but a little overstated. The analogy wears out a bit toward the end, like the body I suppose, and gets old. The sinews that hold the book together loosen and its components maunder. But in its early chapters this is a lively and inventive story, and it is very well written throughout.