fdawood

F Dawood Dawood itibaren 2433 Margarethen am Moos, Avusturya itibaren 2433 Margarethen am Moos, Avusturya

Okuyucu F Dawood Dawood itibaren 2433 Margarethen am Moos, Avusturya

F Dawood Dawood itibaren 2433 Margarethen am Moos, Avusturya

fdawood

Tüm zamanların en sevdiğim kitaplarından biri. Beni iç travesti ile temas ettiriyor.

fdawood

Bu kitabın kendi bebekler dünyasındaki anneme nasıl benzediğini seviyorum. Ve Jennifer Weiner kahramanlarını seviyorum. Bu kitap okumak eğlenceliydi, ama benim favorim değil, kesinlikle Onun Ayakkabıları kadar iyi değil.

fdawood

İnanılmaz alışılmadık bir aile - ve bir sihir dokunuşu ile. Linnet çocukları konvansiyonel ve sıkı büyükannelerinden kaçarlar ve amcaları, emekli bir okul müdürü ve hizmetkârları ile kısmen ateşli olurlar. Aralarında yaşlı Emma Cobley'in ve arkadaşlarının ve ailesinin kötü planlarına karşı savaşırlar.

fdawood

bu hikaye yine dahl'ın en büyük eserlerinden biri (yazdığı her şeyi sevmeme rağmen)

fdawood

Eğlenceli ve açık yürekli, Hart'tan bir kitap olması gerektiği gibi.

fdawood

Güzel bir fikirdi, ama okumak tırnaklarımın paslı bir pense ile sökülmesine benziyordu. Çoğunlukla anladım çünkü John Stewart'la "Amerika" kitabını sevdim ve aynı çizgide olacağını düşündüm. Değildi. Bunu gözden kaçırmak biraz eğlenceliydi, ama sonra gerçekten okumaya çalıştım. Sanırım Stephen Colbert oldukça komik, ama kitap aynı eski şeylerle devam etti. Komik değildi ve daha çok işkence gibiydi. Fikirleri komikti ama kağıt üzerinde komik değildi. TV'de dinlemek / izlemek çok daha komik olurdu.

fdawood

What beautiful language! I just soaked it in. . . the story, the characters, the setting. This is my first Thomas Hardy book. Time to read more.