alburns13

Alastair Burns Burns itibaren Weikert, PA 17845, Birleşik Devletler itibaren Weikert, PA 17845, Birleşik Devletler

Okuyucu Alastair Burns Burns itibaren Weikert, PA 17845, Birleşik Devletler

Alastair Burns Burns itibaren Weikert, PA 17845, Birleşik Devletler

alburns13

** spoiler uyarısı ** V, Mackler'in önceki çalışması Vegan Virgin Valentine'de daha canlı ve hakim olan karakterdir ve kendi hikayesi olduğunu görmek harika. Bu karakteri tekrar gözden geçirmekten hoşlandığım şey, önceki kitap boyunca neden belirli davranışlarda bulunduğunu araştırmak. Neden uçaktan inerken parmaklarının üzerine müstehcenlik yazmıştı. Neden müzikal tiyatro seçmelerine direndi. Göçebe, havadar Aimee ile hayatının neye benzediği. Mackler, kalbin meselelerini keşfederken bir durumun mizahını benimseyen hikayeler oluşturma yeteneğine sahiptir. Sam, Guyaholic'da (kusurları için V'yi seviyor) önemli bir figür olsa da, bu masalın kalbi değil. Bu hikaye nihayetinde bir ebeveyne kaç şans verebileceğiniz, o kişiyi yazmadan önce kaç kez acımasızca terk edilebileceğinizle ilgilidir. Bununla birlikte, V'nin yolculuğu ve sürekli kendini yok etme eylemi bir süre sonra rendelenir. Evet, bir kişi başka birine zarar verdiğinde bir kişinin kirpikleri çok gerçekçi, ancak V öncelikle libido tarafından yönlendiriliyor. Sam'i özleyecek ve sonra aniden başka bir adamı (ve daha fazlasını) öpecek ve yardım edemem ama Sam'i hak edip etmediğini merak edemem. Evet, incindi, evet ebeveynlik yapmayan bir ürün ama bu onun eylemlerini haklı çıkarıyor mu? Harika bir okuma, sonuçta bir Mackler, ama çok sevdiğim popo kitabı ile eşit olduğunu söyleyemem. Ne olursa olsun, buna bir koşuşturma vermelisin.

alburns13

Komik, ama insan doğasının en kötüsünü gösterir. Ayrıca bana tam olarak Machiavelli'nin gerçekte kim olduğuna dair daha fazla fikir verdi.

alburns13

Gerçekten çok iyi. Oku, bitir, tekrar okumaya başladı. Bu gerçekten bir şiirdeki yazarın cep telefonu numarası mı? Onu aramaya ve kişisine kitabından hoşlandığımı söylemeye cazipim. Muhtemelen yapmayacağım. Başka. En çok sevdiklerimi listeleyecektim, ama burada sevdiğimden daha çok sevdim. Kitabın, "İşte Bazı Tuhaf Gerginlikler ve Şeffaf Övgüler" ve "Neredeyse Asla Size Zarar Vermem" gibi alternatif başlıkları bile seviyorum. Bu yazarın bir sonraki adımda ne satın alacağına dikkat edin.

alburns13

Bu kitap iç kapak özetine dayanarak beklediğim şey değildi. Kitap, uzun bir akıcı hikaye yerine birçok bağlı kısa öyküyle birlikte atlıyor. Kötü bir kitap değildi, sadece beklentilerimle eşleşmedi ve kitabı hayal kırıklığına uğrattım.

alburns13

Bu benim ilk John Irving romanım ve benim için John Irving'e mükemmel bir girişti.

alburns13

Bir gençken bu kitapları çok sevdim, bu yüzden bir hayır kurumunda gördüğümde bunu satın almak zorunda kaldım. Bu dizinin içinde dört kitap olduğunu fark etmedim ve dördüncü ve son kitap serideki ilk iki kadar iyi olmasa da (ya da ben sadece nostaljik bir faktör olduğu için bunları tercih ederim?) ama yine de mükemmel bir kitaptı. Kate ve Greg adlı karakterlerle İngiliz preteen kitabını okumak hoş bir değişiklikti. Kesinlikle bir varoluş kız olduğunda saklayacağım! Bu, manevi yönü çok hafif olduğu için hem Hıristiyanlar hem de Hıristiyan olmayanlar tarafından beğenilebileceğini düşündüğüm bir kitap. Kate'in annesi alışılmadık bir zaferdir ve Kate'in kendisi kendi inançlarını kabul etmek için mücadele eder ve inandığı şeyin annesinin Pazar günleri öğrettiği ile aynı olup olmadığı. Yerel kütüphanem, dizideki ilk iki kitabı stoklardı, böylece Tanrı ile kişisel bir ilişkisi olmayan insanlar tarafından bile zevk alabildiler. Genel olarak, eğlenceli bir yaş serisi geliyor. 8/10

alburns13

I highly recommend reading over the guide a few days before your vacation/trip. Lots of good information, recommendations. I found the maps rather confusing. If you are not familiar with Chicago, spend extra time figuring out the different areas. The maps would have been much more useful had the areas been color coded on the main Chicago map. Instead, all the boxes are the same color and it is difficult to figure out which area map to refer. The book misses some of my old & new favorites (La Creperie, Moonstruck, McCormick & Schmicks) but Chicago is just so big it can't all be in there! Next trip I must go to Eno (wine, chocolate and cheese). Sounds yummy! Previous post: I can't count the number of day trips when visiting family...you know, 8-10 relatives in the back of the van conducting 3-4 different conversations at once and never knowing where the heck we were until we got "there", but I've never stayed in a hotel downtown! I'm morphing into a tourist for a week in April. I must prepare!