shaochongshu

itibaren 238 43 Malmö, İsveç itibaren 238 43 Malmö, İsveç

Okuyucu itibaren 238 43 Malmö, İsveç

itibaren 238 43 Malmö, İsveç

shaochongshu

Savaş muhabiri Jennie King, büyükannesinin Amish topluluğunda geçici bir misafir olduğunu düşünürken, dünyasını değiştiren bir araba bombası saldırısında meydana gelen yıkıcı yaralanmalardan kurtuldu. Ama gençken hoşlandığı Matthew Bontrager ile tanıştığında, Tanrı'nın onun için yeni bir planı olup olmadığını merak ediyor. Jennie'nin duygusal ve fiziksel yaraları var ve bu adama ve bu yere eve geldiğini hissediyor olsa da, dünyaları arasındaki farkı köprüleyebileceğinden emin değil. İncelemem - Bu kitabı sonsuza kadar yaşadım, çünkü bir süre önce Nook'ta ücretsiz olarak aldım. Ama arkadaşım Erica okuyup bana bir şans vermeye karar verdiğimi beğendiğini söyleyene kadar değildi. Bu ve sonunda Nook'umdaki serideki 3 kitabın hepsi vardı ve hepsi ücretsizdi! Ne kadar harika? Her neyse, bu kitap bazı yerlerde sessiz öngörülebilir olsa da, beklemediğim birkaç bükülme vardı. Genel olarak oldukça iyi bir kitaptı ve dizideki diğer iki kitabı okuyacağım!

shaochongshu

Bundan daha çok zevk almak istedim. Ne yazık ki, arka kapak kopyasının sözlerini yerine getirdiğini sanmıyorum. Bu onu kötü bir hikaye yapmaz. Zeki bir kurulum ve "Holmes", yani Anthony Gillingham'ı elde etmek için akıllıca bir yöntem var, cinayete tarafsız bir gözle yabancı bir kişi olarak hareket ederken diz boyu derin. Milne yol boyunca ipuçları veriyor, bu yüzden bu gerçekten adil bir gizem, Conan Doyle'dan daha Agatha Christie. Ve bu hikayenin neden BBC / PBS tarafından hiç adapte edilmediğini merak eden bir sürü oh-zeki şaka var (ve IMDB'nin hızlı bir taraması bana öyle olmadığını söylüyor), klasik bir "misafir odası rahat" gizem." Anthony Gillingham ve Bill Beverley'in ("Holmes" ve "Watson" gibi kendilerini karakterize ettiler) karakterlerinden hoşlandım. Ama bir parçam da sevmediği için, sanırım onları ayarladıkları uzunluğa gitmedikçe tarafsız yabancıların kalacağı gizemlere dahil olmak için gittikçe daha saçma uzunluklara gitmesi gerekiyordu. kendilerini Holmes ve Watson'a rakip olarak görüyorlar. Maceraların sadece kucaklarına düşeceği bir Hercule Poirot veya Jessica Fletcher gibi hissetmiyorlar. Kitabın dezavantajı, Milne'nin "karakterlerin meraklı kadrosunu" hızlı bir şekilde dağıtmasıdır. İlk birkaç bölümde oyuncu kadrosu Gillingham, Beverley, "uğursuz valet", polis ve cinayetin merkezindeki kayıp adama ayrıldı. Diğer ev misafirleri ve ev personeli, sahne alanından hızlı bir şekilde servis edilir, Milne'nin okuyucunun dikkatini dağıtacak çok fazla kırmızı ringa sahip olmaması dileğiyle. Bu da gizemi azaltır. Benim için kitap çabucak "whodunnit" değil "how-and-why-dunnit" kadar bir vaka haline geldi.

shaochongshu

Loved it - the usual comfort blanket witty read from Katie F. Ok, predictable, but familiar!!

shaochongshu

This book served as a little reminder that women can be as different as night and day, yet learn from and lean on one another as true friends. It was one of those books I couldn't seem to put down.