jackcearnal

Jack Cearnal Cearnal itibaren Saharjori, Jharkhand 828127, Hindistan itibaren Saharjori, Jharkhand 828127, Hindistan

Okuyucu Jack Cearnal Cearnal itibaren Saharjori, Jharkhand 828127, Hindistan

Jack Cearnal Cearnal itibaren Saharjori, Jharkhand 828127, Hindistan

jackcearnal

Son derece bağımlılık yapıcı ve eğlenceli bir dizi. Alexia'yı sadece “sevmek” ya da “zevk almak” için değil, bu kelimeler olağanüstü bir karakter için çok sıradan. Kolayca aşık olabileceğiniz daha unutulmaz kahramanlardan biri. Zeki, çekici, kötü bir mizah anlayışı ile ve bir alfa kurtadamını kocası olarak almasına rağmen, hala takdire şayan güçlü ve bağımsız. Carriger'in yazım tarzına kesinlikle bayılıyorum. Karakterler arasındaki esprili şaka oldukça eğlenceli ve bu hikayeleri bu kadar eğlenceli kılan şeylerin büyük bir kısmı. Ayrıca gizemler yaratmak için harika bir iş çıkarır. Bu hikaye bir kez bile ilgimi kaybetmedi. Çabucak yok oldu ve hemen bir sonrakini aldım. Bu devam filminde birçok yeni gelişme var ve Alexia ve Conall ile geçirdiğimiz zamanın yanı sıra Ruhsuz'da ilk kez tanıtıldığımız fantastik ikincil karakterleri ziyaret etmek için harcadığımız zamandan keyif aldım. Bu taksitte daha fazla steampunk elementi var gibi görünüyordu, bu da benim için bir artı oldu. Bu diziyi ... herkese tavsiye ederim. Sonun şok edici, heyecan verici ve dram dolu olduğu konusunda sizi uyarıyorum. Blameless bittikten sonra yakınınızda beklemezseniz üzüleceksiniz.

jackcearnal

Bu kitap hakkında düşündüğüm, gerçekten okuduysanız gerçekten anlayabiliyorsunuz. bazen sosyal çalışmalarda william B. Travis'i sınıfta öğreniyoruz ve öğretmenim onun çok cesur olduğunu düşünüyor ve hala hayatta olup olmadığına karar veriyor onunla evlenir ve büyük bir geleceği olur. doğru biliyorum öğretmenim deli ama o harika bir öğretmen eğlenceli ve harika bir kelime olmadan ve o 4. sınıf öğretmeni asla unutmayacağım.

jackcearnal

Üniversitede harika okumak.

jackcearnal

A very average man lives with the guilt of hurting his first sex partner and the longing for his first love as he settles into a successful, happy life with wife and children. When his first love, a mysterious woman with a limp and a shaded past, comes back into his life, he chooses to give everything up for it. Not his best, but good Murakami.