guuf

Byron Olivares Olivares itibaren Malungon, Sarangani, Filipinler itibaren Malungon, Sarangani, Filipinler

Okuyucu Byron Olivares Olivares itibaren Malungon, Sarangani, Filipinler

Byron Olivares Olivares itibaren Malungon, Sarangani, Filipinler

guuf

Serinin en iyisi değil, Hamish ve çete her zaman eğlenceli okumalar.

guuf

SEVDİ, DÖNEM. söylenmesi gereken başka bir şey yok.

guuf

Bu, benzersiz bir düşünce tarzı akışında yazılmıştır. Rehabilitasyonla ilgilenen bir bağımlı olan konuya tamamen uygun olduğunu düşündüm. Bu kurgusal olmayan kitabın, gerçekte meydana gelen olayların yanlış bir gerçekliğini tasvir etme tartışmasına konu olmasına rağmen okumaya değer.

guuf

Bunu ilk okuduğumda bir inceleme yapmalıydım, ama hiç yapmadım. * sigh * Bir tekrar okuduğumda, bir tane yayınlayacağım. Her neyse, onu sevdim ve Nicky'nin hikayesini bekleyemiyorum!

guuf

Forbes öldüğünde ve oğlu bitince bu kitap üzerinde çalışıyordu. Sadece iyi kadınlar değil, statükoyu değiştirenler de. İlginç olsa da, isimleri hatırlamayacağımı biliyorum.

guuf

Uyarı: Başlığa rağmen, bu kitabın notlarla ilgili söyleyecek çok az şeyi var. Bu kitabı, wocket'ın ekolojisi ve habitatı hakkında bilgi edinmek için satın aldıysanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

guuf

OMG Bu kitabı çok sevdim

guuf

Bu kitabın gerçekten iyi olduğunu ve öncülün yeterince ilginç olduğunu duydum. Başlangıç iyi oldu ama sonra ikinci yarı dikkatimi çekti.

guuf

Okuduğum tüm Steinbeck'in favorim ... ve sadece baş karakterlerin soyadı yüzünden söylemiyorum.

guuf

Kitabın bir kısmı 2 yıldıza layık olan Kırmızı Başlıklı Kız'ın tahmin edilebilir bir şekilde yeniden anlatımı, ancak koyunların yaptığı yorumlar beni güldürdü ve 3 yıldıza kadar derecelendirmeyi çarptı.

guuf

Bu kitabı çok sevdim. Karakterlerden keyif aldım ve ana karakter, onun mücadeleleri ve zaferleri ile gerçekten özdeşleşebilirdim. Yazar, karakter gelişimi konusunda iyi bir iş çıkardı ve çok fazla eylem olmasa da, kitabı hâlâ zorlaştırdı.

guuf

Carlos Castaneda didn't understand Don Juan Matus but Don Juan understood everything and that's what matters.

guuf

This is a fantastic collection about a group of dogs (and a couple cats) that fight supernatural threats to their neighborhood. They battled a golem, a werewolf, a giant frog demon and other gruesome things!