axltour7712fd

Alexej itibaren Buffalo Grove, IL 61064, Birleşik Devletler itibaren Buffalo Grove, IL 61064, Birleşik Devletler

Okuyucu Alexej itibaren Buffalo Grove, IL 61064, Birleşik Devletler

Alexej itibaren Buffalo Grove, IL 61064, Birleşik Devletler

axltour7712fd

Rastgele bunu kütüphanede aldı ve hoş bir sürpriz oldu. Bu bir YA kitabı - ebeveynlerin ve arkadaşlarının farklı aşamalarında üç gencin hikayesi. Dürüstlükle ilgili birçok zor konuyu kapsadı. Karakterler gerçek ve sevimli idi. Tüm çocukların bu kitaptan okuması ve öğrenmesi harika olurdu.

axltour7712fd

Bu kitabı okumayı geciktirdim ve geciktirdim. Yakında intihar eden bir yazar tarafından 1940'tan kalma bir distopik roman mı? Hafif yiyecek değil. Bu yüzden bir hediye olarak aldıktan sonra bir buçuk yıl başucu masamda oturdu. Nedense, iki gün önce aldım. Ve onu indiremedim. İyi yazılmış bir hikaye - yazarın bir şair olduğunu söyleyebilirsin. Şahsen karakter olmak için tek zayıflığı buldum ve Boye'nin eylemlerinin mantıklı olduğuna, hatta onları hiç umursamam gerektiğine ikna etme yeteneğimi buldum. Ancak giriş üzerinden atlamayı tavsiye ederim. O zamanın distopik edebiyat tarihini sunarken, kötü yazılmış buldum. En azından, tüm hikayeyi yeniden anlatan bir bölüm içerdiğinden kitaptan sonra okunmalıdır.

axltour7712fd

Başlangıç biraz yavaşladı iş / finans falan falan beni yavaşlattı, ama hikaye ilgi çekiciydi ve hepsinin İsveçliğinden zevk aldım. Kadınlara yönelik şiddet, karakterlerin çoğunun ahlakı gibi rahatsız ediciydi.

axltour7712fd

Bu, okuduğum ilk Yahudi kitabımdı. Beni ilgilendirmesinin nedeni, bir arkadaşımın Yahudi olması. Belirli yönleri daha iyi anlayabilmem için diğer insanların ne olduğunu okuma eğilimindeyim (bu yüzden zaten okunmuş listemde birkaç Mormon kitabım var). Bu kitaba başka bir arkadaşımın kitaplığında rastlıyorum. Bence bu kitap Yahudiliğin yapısını "tanımak" için bir başlangıç noktası. Ben kesinlikle her zaman Yahudi / Yahudiliği bir inanç değil bir yaşam biçimi (etnik gibi) olarak düşündüm, çünkü sadece Yahudi yaşam tarzına uyan birçok şey ve ritüel var gibi görünüyor. Ve bu kitap kesinlikle onaylıyor. Kitapta repetatif olarak bazı şeyler buldum ve bazı şeyler hakkında daha fazla soru arıyorum. Sanırım burası Yahudi arkadaşa daha derin anlamlar / nedenler ve nedenler için sorular sormaya başladığım yer! :-)

axltour7712fd

Bilim ve tarih boyunca bir Bryson patlaması. Sunulan gerçeklerin genişliği oldukça şaşırtıcı, ama onun en iyi işi değil. Bryson'ı çok sevdiğim zekâdan yoksundur.

axltour7712fd

Karahindiba Şarabı, çocukluk, yaşlanma, küçük kasaba yaşamı ve 1928 yazına uygun bir alandır. İçinde anlatılmasında biraz daha az bölüm olmasını dilemiş olsam da, kesinlikle hoş bir dil ve gözlemler var. Benim için en çok yankılanan parça, çocukların yaşlı Bayan Bentley'i ziyaret etmeleriydi ve çocukların yaşlı bir kadının bir ilk isme sahip olabileceğini, inanamamalarını ve yaşlıların genç olduğuna inanamamalarını kabul etmesiydi. Bayan Bentley, Helen bir kez çocukluğunu çocukluğundan ondan uzaklaştırmayı bırakıyor ve bir zamanlar kocasının ona söylediği bir şeyi kabul etmeye başlıyor: "Canım, asla zamanı anlamayacaksın, olur mu? bu gece olduğun kişi yerine senin olduğun şeyler. Bu bilet taslaklarını ve tiyatro programlarını neden kurtarıyorsun? Onlar sadece seni sonradan incitecekler.

axltour7712fd

Lantern Hill'den Jane'in Montgomery'nin Green Gables serisinden çok daha iyi olduğunu düşündüm, ama o kadar üzücü ki sadece bir kitap vardı, devamsızdı.

axltour7712fd

Kitap beni karışık duygularla bıraktı. Benim için doğru olmayan unsurlar var; Bayan Danvers kısmı oraya uyuyor ve ikinci Bayan DeWinter'ın ilk forma geri dönüşü. Ama aynı zamanda yazarın yüzyılın ortalarını çağırma ve beni tekrar Manderley'ye götürme yeteneğini de sevdim.

axltour7712fd

By far the best book I had ever read of Sthepen King. I do love Sthepen King books but usually I'm not very satisfied with the ending of his books but Cujo is one of those books I enjoyed from the begining to the very end! The whole story was interesting, full of suspense and angst. I love the characters in general, they were very well constructed, even the bad ones they all have that strong humanity that make them almost 'real'. when you think about the characters you can totally imagine them in real world. Sthepen King know how to create a deep physics in each one and they seems mostly alive when you read the book. The main plot itself is not complicated or so fantastic, is just the story of a mad dog, but what's interesting about this book is all the side-stories of the characters that involve the main plot. I strongly recommend you to read this book if you love suspense horror and gore stories.