car-design

Tao Zhang Zhang itibaren 51130 Chaintrix-Bierges, Fransa itibaren 51130 Chaintrix-Bierges, Fransa

Okuyucu Tao Zhang Zhang itibaren 51130 Chaintrix-Bierges, Fransa

Tao Zhang Zhang itibaren 51130 Chaintrix-Bierges, Fransa

car-design

Genna ve Dan umutsuz. Babaları ortadan kayboldu - büyük olasılıkla ölü - anneleri onun gitmesine neden olan aynı hastalığa yakalanıyor ve Genna özellikle Banris Amca'nın annesiyle evlenmesini isterken ona bakma şeklini sevmiyor. Ölmeden önce annelerini kurtarmak için bir yol bulmak zorundalar. Böylece sihir toplamak için yasadışı bir gece yarısı gezintisi Kai-lord ile bir toplantıya ve anlaşmaya yol açar. Şimdi, kai-lord onları sevdikleri her şeyi öldürmeden önce anlaşmanın sonunu yerine getirmelidirler.

car-design

Translating...

car-design

Sevgili Bayan Clare, Kitabı yere koyduğumda, kendi kendime "Az önce okuduğum şeyle ilgili hatırlamam yok" diye düşündüm. Beni yanlış anlamayın, kitap harikaydı. Çok fazla konuşma vardı ve eylem son dakikaya kadar bekledi. Bunun iyi tarafı şuydu: En azından konuşma beni sıkmadı. Gözlerim okumaktan yorulmadı. Her şey hızlı ilerledi. Bütün kitap öyleydi. Sonunda her şeyin nasıl ortaya çıktığını sevdim. Açıkçası, sondan çok mutlu değildim çünkü şimdi başka neler olacağını anlamak için Mayıs'a kadar beklemek zorundayım. Ama bu kitaptan keyif aldım. Gerçekten beklediğim bu değildi. Okuyucu, Simon'un hayatını her zamanki karakterlerden çok daha fazla aldı. Isabelle'e henüz diğer kitaplarda olduğundan daha yakın hissettim, Alec veya Magnus'u hala tanımıyormuşum gibi hissettim. Bu kitaptaki komplolar iyi düşünülmüş ve bu kitap geldiğinde beni gerçekten şaşırtmıştı. Yeni bir villan ile tanıştık ve yeni villan'ın geçmişi beni şaşırttı. Her zaman insanlar "Lilith'in Çocukları" derken ya da her ne denirse Lilith'in kim olduğunu merak etmiştim. Akciğerlerimin tepesinde çığlık atmadığımı söylemekten mutluyum çünkü bir sonraki kitabı hemen alamazdım (Alacakaranlığı birkaç yıl önce bitirdiğim gibi). New Moon'u okuyan ve Edward'ın geri döndüğünden emin olmak için SADECE kitabının sayfalarında dolaşanlardan biriyseniz, muhtemelen kitabı bittiği yerde bırakmalı ve Jace'nin Clary'e mektubunu okumaya devam etmemelisiniz. bir sonraki kitabı eline al. Küçük bir parça içimde çığlık atıyor çünkü kitabı istiyorum ama Jace'nin mektubunu hiç okumamış gibi davranıyorum. Bunun profesyonellerin boktan bir yükü gibi geldiğini biliyorum ve bu kitabı neden bu kadar çok seviyorum ama muhtemelen kendinize şu soruyu soruyorsunuz: "Neden bu kitaba üç yıldız verdi ?!" Çok hızlı olduğu için hala Clary veya Jace'e yakın değilim, ama ana karakter bile olmayan Simon'la en yakın arkadaşlarım gibi hissettim. Ayrıca üç yıldız verdim çünkü CoG'un bittiği yerde dizinin durması gerektiğini hissettim. Bu kitap sadece "Eh, bu iyi bir iş parçası gibi görünüyor, sadece onu cehennem için dışarı atalım" gibi görünüyordu. Sadece bir anlamı yokmuş gibi hissediyorum. Önümüzdeki iki kitabı okuduğumda bu şekilde hissetmeyeceğim ama şimdilik üç yıldız kalacak.

car-design

I loved this book and got sucked into it right away. I was constantly going back to try to catch the author in a mistake, but I never could. It was a very fast read.

car-design

Also read "Silence" by Shusaku Endo.

car-design

Liked it so much I talked Matt into reading it.