susanobrien

Susan O O itibaren Lakhanpur, Odisha 768219, Hindistan itibaren Lakhanpur, Odisha 768219, Hindistan

Okuyucu Susan O O itibaren Lakhanpur, Odisha 768219, Hindistan

Susan O O itibaren Lakhanpur, Odisha 768219, Hindistan

susanobrien

Çok eğlenceli - mağaralardaki sahne, çocukken hayatı benden korkuttu.

susanobrien

İyiydi, sonra üçüncü kişi birinci şahıs bakış açısına dönüştü. Tarihin tüm Maguire rekreasyonuna girmedim, bu yüzden bu kitap bana pek çekici gelmedi.

susanobrien

En sevdiğim üçlemem. Bilim kurgu / fantezi romanlarından hoşlanmasanız bile (kişisel olarak onlardan nefret ediyorum), bunu sevmek kolaydır. Ve fantazi dolu. Ama kötü bir tip değil.

susanobrien

BioShock hayranları veya iyi kitap hayranları için değil. Bu kitabı daha da hayal kırıklığı yaratan gerçekten olağanüstü ve yaratıcı bir ortamın boş ve yenilenmiş bir keşfi. Kitap başını salladı ve video oyunlarına geri dönüyor. Öyle ki, gerçek arsaya sık sık izinsiz girdiler ve genellikle tamamen açıklanamadı. Belli bir düzeyde saygı ve öngörülme bekliyordum, ama bu "Hey, oyunda ne zaman olduğunu hatırlıyor musun? Bu harika, değil mi? Evet."

susanobrien

This was the very interesting story about the first man to cross the United States in an automobile. It was amazing to hear about just how challenging an undertaking that was back in the first decade of the 1900s. Cars were a lot different back then and so were the roads (or lack of roads) to drive them on! I listened to this as an audiobook and was quite dismayed with Ken Burns reading style. It was extremely wooden and over dramatic. They should have had someone else read it. I did, however, enjoy the music sprinkled throughout.