mrbug

Dmitry Komkov Komkov itibaren Dhamasin, West Bengal 712504, Hindistan itibaren Dhamasin, West Bengal 712504, Hindistan

Okuyucu Dmitry Komkov Komkov itibaren Dhamasin, West Bengal 712504, Hindistan

Dmitry Komkov Komkov itibaren Dhamasin, West Bengal 712504, Hindistan

mrbug

“Hepimizin her şeyin güzel ve değerli olmak için mükemmel olması gerekmediğini hatırlamasına yardımcı olan bu çocuk kitabını seviyorum. "Sadece en iyi şarkı söyleyen kuşlar şarkı söyleseydi, ormanlar çok sessiz bir yer olurdu" (elbette hatırlayamadığım birinden alıntı).

mrbug

Sanırım bu benim okuduğum ilk (ve bu noktaya kadar) sadece John Irving romanım olabilir. Kızım Clare'nin John Irving'e olan sevgisi göz önüne alındığında, eminim daha fazlasını okuyacağım. Hareketli, düşündürücü bir hikaye.

mrbug

3.5 Mitoloji inanılmaz derecede farklı ve ilginç olmasına rağmen bu kitap beni hayal kırıklığına uğrattı. Biraz fazla tahmin edilebilirdi, ör. Kelsey ve Ren arasındaki her şeyi kapsayan sevgi. Kishan'ın tutum eksikliğinin bilerek beni rahatsız eden bilerek yapıldığını düşündüm. İlk iki kitabı sevdiğim kadarıyla, bu en sinir bozucuydu. Kelsey'in Ren'e `` sevgi '' takıntısı diyebileceğimi sanmıyorum, daha çok delicesine benziyor. Bir sonraki kitap (sonsuza kadar çıkmayan) daha tatmin edici olmalı, çünkü bu sadece sıcak bir karışıklıktı.

mrbug

I'm not generally a crafty person, but I decided that I wanted to make myself a t-shirt for the upcoming Nightwish concert. Also, that I didn't want it to be just any regular t-shirt. This book had several awesome sew and no-sew projects that turn ordinary t-shirts into all sorts of things. I chose design 18 "ties to die for" and it came out rather well. I think this would be an awesome book to pick a few projects from and do as a teen program. :)