supercata

Cata Super Super itibaren Vashere, Maharashtra 421302, Hindistan itibaren Vashere, Maharashtra 421302, Hindistan

Okuyucu Cata Super Super itibaren Vashere, Maharashtra 421302, Hindistan

Cata Super Super itibaren Vashere, Maharashtra 421302, Hindistan

supercata

Oprah'ın ya da başka birinin bu kitap ya da onu yazan adam hakkında ne söylediğinin önemi yok. Bunun inanılmaz bir edebiyat parçası olduğunu düşünüyorum. Akıldan çıkarmıyor ve bir saniyeliğine bile olsa, yaşadığım hayatın, bazı standartlara göre zor olsa da, birçok insanın yaşadığı şeylere kıyasla hiçbir şey olmadığını düşündürdü. Bunun yanı sıra, görüntüler ve kelime seçimi inanılmaz. Karakterler günlük konuşmalarınızın bir parçası olurlar, çünkü çok gerçek olma yeteneğine sahiptirler.

supercata

Kitaptan her şeyden memnun kalmadım. Karakterlere inanmam gerekiyor ve özellikle Dr. Faraday'ı gerçekten sevmedim. Beni karakterlere çekecek bir şey olmasını bekledim ... asla olmadı. Bence benim için en rahatsız edici kısım köpek indirilmesiydi. Kitap beni istemekten terk etti.

supercata

** spoiler uyarısı ** oldukça komik

supercata

Ah adamım. Bu kitap beni çok güldürüyor.

supercata

Şelaleler: Joyce Carol Oates'in Romanı, ana karakterlerin hata yaptıklarını ve hatalı varsayım ve inançları tarafından yönlendirildiklerini izleyerek okuyucuyu kendi seçimlerini ve motivasyonlarını incelemeye zorlar. Bu kitabı sevdim, kolay ya da eğlenceli bir okuma değildi ama şaka yollu dediğim tür psikoterapinin yerini alabilir, okumanız gereken kitap türü ve zihninizi biraz germenize yardımcı olur. Daha mutlu bir romanda ana karakterler hatalarını fark edecek ve çok geç olmadan kendilerini kurtaracaktı, ama bu gerçek yaşam değil ve bu roman çok gerçekçi. İyi bir notla biter ve bazı hayaletler sonunda dinlenmek için bazı derslerin öğrenildiğine inanabilirsiniz. Aşk Kanalı kirliliği skandalı hakkındaki bilgiler çok ilgi çekiciydi ve beni davanın gerçeklerini araştırmaya çekti. Bu tür bir yolsuzluğun hala var olması üzücü.

supercata

Uzun zamandır okuduğum en iyi kitaplardan biri. Bu bir roman ama bazı gerçek olayları var. Dokunaklı bir hikaye.

supercata

Alfa Kız olduğum için önyargılıyım :) Harika bir kitap!

supercata

Home Land kadar komik değil, ama yine de oldukça komik. Bunu Özgürlük'ü okumadan hemen önce okudum ve mümkün olan her şekilde çok daha üstün olduğunu düşündüm. Ama bir komedi olduğu için (çok karanlık olsa da), sanırım çok ciddi Jonathan Franzen ile aynı dikkat ve övgüyü almayacak. Komedi filmlerinin Akademi Ödülleri'ne nadiren nasıl aday gösterildiği gibi.

supercata

Bu kitap bir incelemeye göre "tartışılmaz" ve bu yüzden benim için oldu. 1 gün içinde okuyun. Sevdim. Okunmalı!

supercata

Bu "Korkunç bir Güzellik" yumruk yoktu ve koştu ve boş hissettim.

supercata

LOOOOVED it !!! Cassandra Clare inanılmaz bir yazar ve tüm kitaplarına takıntılıyım!

supercata

Audio in van. Got some good laughs from thie kids. Sometimes Anastasia comes off as a snot, but her goodness prevails and there are some touching episodes.