alexbm521

Alejandro Bustamante Bustamante itibaren Lam Keumok, Peukan Bada, Aceh Besar Regency, Aceh, Endonezya itibaren Lam Keumok, Peukan Bada, Aceh Besar Regency, Aceh, Endonezya

Okuyucu Alejandro Bustamante Bustamante itibaren Lam Keumok, Peukan Bada, Aceh Besar Regency, Aceh, Endonezya

Alejandro Bustamante Bustamante itibaren Lam Keumok, Peukan Bada, Aceh Besar Regency, Aceh, Endonezya

alexbm521

Yine Bach'la birlikte bu kitap, kiralamanın sizi hiçbir yere nasıl götürmediğini ve satın almanın sizi zenginleştirdiğini gösteriyor! Şu anda tekrar okuyorum.

alexbm521

Kahramanı Jill okulda bir zorba. Jill ve arkadaşı Linda'yı zorbalık etti, ancak Linda Jill'i sunumuyla etkilediğinde Jill yavaş yavaş bakış açısını değiştirdi. Jill'in arkadaşı Wendy, Linda yerine Jill'e zorbalık etmeye başlar. Okullarda ve diğer yerlerde zorbalık görüyoruz, ancak herkesin buna farklı bir tepki vermesi. Blubber, çocukların ilişki kurabileceği ve başkalarına yardım etme hakkında daha fazla düşünmelerini sağlayacak bir kitaptır.

alexbm521

Farklı gerçeklikleri katmanlaştıran bir kitap, ki bu sadece aldığım tema olabilir, çünkü şu anda İngilizce'de tartışıyoruz. Gazeteciler yıllardır yazmamış Nobel Ödülü sahibi bir yazarla röportaj yapmaya çalışıyorlar. Dahi yazar olan Prétextat Tach, kıkırdak kanseri teşhisi konur ve yaşamak için sadece iki ayı vardır. Bu kitap, önceden tasarlanmış her beklentiyle oynar ve sizi sersemletir ve düşünceli bırakır. Donuk bir an yoktur ve sayfalar kendi kendine döner.