foudil

Omar Foudil Foudil itibaren Mortugaba - BA, Brezilya itibaren Mortugaba - BA, Brezilya

Okuyucu Omar Foudil Foudil itibaren Mortugaba - BA, Brezilya

Omar Foudil Foudil itibaren Mortugaba - BA, Brezilya

foudil

Yazarın evi tarif ettiği gibi, bir sağlık tehlikesi gibi geldi! Evin her yerinde lavaboda, yerde ve sadece kitapların olmaması gereken yerler de dahil olmak üzere kitaplar var. Ancak, ebeveynlerin yarattığı karışıklık nedeniyle, ana karakter olan Meena'yı, kitaplar altından çöktüğünde tüm karakterlerin sayfalardan dökülmesiyle çılgın macerasına götürüyor. Bu, deneyene kadar neyi sevdiğinizi bilmediğiniz bir hikaye. Meena, karışıklığı düzeltmek için onları okumak zorunda kalana kadar kitapların ne kadar ilginç olduğunu bilmiyordu. Bu kesinlikle öğrencilere öğretmek istediğiniz bir derstir, çünkü onları denemeden hoşlandıklarını bilmedikleri farklı bilgi ve etkinliklere yönlendirebilir. Kitabı okuduktan sonra, onlara sorabilir ve başka hangi aktivitelerin düşünebileceğini tartışabilirsiniz, beğenip beğenmediklerini bilmeden önce denemek zorunda kalacaklar.

foudil

Mütevazi, gözlemci ve rüya ile gerçekliğin zekice karışımı. Bu okuduğum ilk Murakami ve daha fazlasını okumak istiyorum. İkinci Dünya Savaşı sırasında Japonya'nın durumunun tarihsel bağlamını beğendim.

foudil

Ne eğlenceli bir okuma!

foudil

This book was like a J.V. horror story.. It was very good.. I liked how she wrote it and she surprised me with some of the details.. A one book read!!!! YEA!!!!