loves_lola

Jessie Driscoll Driscoll itibaren Novyy Kvasnikovka, Volgogradskaya oblast', Rusya itibaren Novyy Kvasnikovka, Volgogradskaya oblast', Rusya

Okuyucu Jessie Driscoll Driscoll itibaren Novyy Kvasnikovka, Volgogradskaya oblast', Rusya

Jessie Driscoll Driscoll itibaren Novyy Kvasnikovka, Volgogradskaya oblast', Rusya

loves_lola

Başka bir kahraman büyüyor. Lirael çok ilginç bir karakterdir ve iyi ve kötü güçleri arasındaki savaşta görevini yerine getirir.

loves_lola

Son zamanlarda orijinali okudum ve belki de bu kitap ikisi arasında biraz mesafe ile daha iyi okunabilirdi, ama yine de HILARIOUS'u buldum! Bazı karakterler arasındaki garip anlar, söz konusu olanların varlığı ve belirli bir hikaye çizgisinin bitişi ile özellikle tatmin edici!

loves_lola

almak ve indirmek için harika. Eğer büyük zaman parçalarınız yoksa, her seferinde biraz okuyabilirsiniz. renkli görüntüler.

loves_lola

Meh.

loves_lola

bazı alanlarda beklediğimden daha yararlı oldu ve henüz diğer alanlarda yeterince tamamlanmadı ... Orkide yetiştirmeye yeni başladım ve bazı şeyleri anlayabilmek için daha fazla araştırma yapmak zorunda kalacağım ... ne bekleyeceğimi ve işleri nasıl sağlıklı tutacağımı bilmeme yardım et.

loves_lola

Bu, motive edilmesi gereken yetişkinler için açıkça tasarlandığını düşündüğüm bir başka "çocuk" kitabı. Sevimsiz motivasyonel şeylerden nefret ediyorum, bu yüzden bu tür kitaplar gerçekten beni gülümsetiyor, hayatımı düşünüyor ve merak ediyor. Böylece bir geyik kendini koruduğunu fark eder ve kaçırdığı şeyi bulmak ve deneyimlemek için yola çıkar. Kendinizi münzevi bir durumda bulursanız, evde ya da güvenli bölgenizde kalırsanız, ancak çok daha fazlasını istediğinizi bulursanız, bu sizin için bir kitap olabilir.

loves_lola

Bu kitap 5 yıldız veremiyorum çünkü olay meydana gelir gelmez ana arsa sorunun cevabını biliyordum - hikayeyi vermeden çok fazla şey söyleyemem. Zaten bildiklerimi doğrulamak için sonuna gelmek 400 artı sayfa daha aldı. Emma'nın yaptığı işin tamamını hayatını otistik oğlunu korumaya harcayan bir anne için gerçekçi olmadığını düşündüm. Yazarın bunu romanda koymak zorunda olduğunu fark ettim çünkü arsayı hareket ettirmek için bir yolu olması gerekiyordu. Ayrıca, okuyuculara otizm hakkında bilgi veren bir hikaye anlatmaya çalıştığını da anlıyorum, ancak bunu anlatmak için 500 sayfadan fazla alması gerektiğini düşünmüyorum - belki de cevabı erkenden bulmamız gerekiyordu - bilmiyorum ' bilmiyorum. O, Jacob'un ne yaptığını tüm nedenini açıklamadan önce sonuna kadar beklemek zorunda kaldık (yine de, biz söylenmeden çok önce sebebini biliyordum). Gerçekten ne olduğunu bile bile, (olabildiğince çabuk) okumak zorunda kaldım çünkü yazarın umduğum şekilde bitip bitmeyeceğini bilmiyordum. Gerçekten böyle bir son yoktu; okuyucu bir şekilde herkesin her şeyi anlayıp anlamadığını bir şekilde belirlemeliydi ve bir şekilde bu kötü bir şey değil. Emma'nın tüm bunları takip eden hayatı hakkında bir bilgimiz yok, ama yine tahmin edebiliriz. Sonuçta, Jodi'ye her zaman romanlarında bir neden alıp bize konuyla ilgili bir şeyler öğrettiği için okumaya ve kudolara değer. 3-1-14 Zeyilname Tekrar okuyun ve bir kütüphane kitap kulübünün sesini dinledim ve orijinal incelememde yaptığım gibi hissettim, ancak bu roman hakkında beni en çok neyin rahatsız ettiğini söylemedim ve bu yol kimse Yakup'un onlara anlatmaya çalıştığını dinlemezdi. Her zaman her zaman hemen anlayabilecekleri bir şey söylememiş olsa da, ailesi onlara ne anlatmaya çalıştığının çok daha farkında olmalıdır. Sonuçta, onu çok iyi tanıyorlardı ve gerçekten LISTEN'e zaman ayırmak yerine, yüzeyde gördüklerinin doğru olduğunu varsaydılar. Okumak çok sinir bozucuydu ama sanırım Jodi, Asperger'in hem onunla hem de çevresindeki insanlar için yaşamanın ne kadar sinir bozucu olacağını göstermek için bunu yaptı. Ayrıca ... son oldukça emdi! Bu uzun kitapta dolaşmak, her zaman cevabı bilmek ve daha sonra bu sonu almak için ??? Az ya da çok bağladı ama yeterli değil. Muhtemelen sadece bu yüzden 1/2 yıldız düşmüş olmalıydı!

loves_lola

Bu kitabı yatak odamda bir el feneri ile örtünün altındaki bir çocuk olarak okuduğumu hatırlıyorum, böylece ailem hala uyanık olduğumu bilmiyordu. Bu şimdiye kadar okuduğum en iyi Stephen King kitaplarından biri ve birçok kitabını okudum. Filmin ürpertici olduğunu mu düşündün? Kitabı oku.

loves_lola

Olumsuz bir davranışı değiştirmek için çalışıyorsanız, bu mükemmel bir kitap. Kitabın çoğu, kötü davranışlardan kurtulmanın yollarını bulmaya ve bunları olumlu davranışlarla değiştirmeye odaklandı. Bu kitabın bir eleştirisi, zaten güçlü olan davranışları geliştirmek yerine olumsuz davranışları değiştirmeye odaklanma eğiliminde olmasıdır. Bu yüzden dört yerine üç yıldız verdim. Kilo kaybı, ilişkiler veya bağımlılık sorunları ile mücadele ediyorsanız, bunun mükemmel bir kitap olduğunu düşünüyorum. Mevcut güçlü yönlerinizi geliştirmek istiyorsanız, güçlü yönlerinizle çalışmaya daha fazla önem veren başka bir şey okurdum. Okuyucuyu sakin ve rahatlatıcı buldum. İnsanların utanç duyabileceği birçok konuya daldı, ancak okuyucunun sakin tonu beni rahatlattı.

loves_lola

Vivid imagery of a snowy WA coastal town. Reads like a thriller but more historical than a Tom Clancy book. Good for a long plane flight.