solomonpage

Danielle Zambelli Zambelli itibaren Wall Township, NJ, Birleşik Devletler itibaren Wall Township, NJ, Birleşik Devletler

Okuyucu Danielle Zambelli Zambelli itibaren Wall Township, NJ, Birleşik Devletler

Danielle Zambelli Zambelli itibaren Wall Township, NJ, Birleşik Devletler

solomonpage

Margaret Schlegel, onu bu şekilde kategorize edebilseydiniz, en sevdiğim "klasik kahramanlardan" biri haline geldi. Özür dilercesiz bekar, "dönme" ile sınırlıdır, hikayenin çoğu için sanatta memnuniyet ve canlı tartışma peşinde koşar. Sonuç olarak çok çağdaş bir karakter olarak okuyor. Dünyası insular ama empatiye karşı doğuştan gelen bir yeteneği var ve etrafındaki karakterler için tutkal. Dul Henry Wilcox ile olan ilişkisi, duygusal gelişiminde neredeyse romantik değildir, ancak yine de ilişkilerinin ailesel engellere karşı başarılı olduğunu görmek zorundasınız. Merkezinde çok zengin karakterlere sahip gerçekten güzel bir okuma.

solomonpage

Bir akşam okuyun, 30 dakika içinde unutun. ayrıca, Katoliklerin rahatsız olması hiç de şaşırtıcı değil -Ben bir Wiccan'ım ve ben de rahatsız edilmek için madde buldum (Tanrıça 'kavramının mutlak yanlış anlaşılması). Ama unuttukları şey bunun KURGU olduğu ve bu konuda bok yaptığıdır.

solomonpage

Goya ve ressam takıntılı bir adam hakkında bir kabus hayalidir. Çok orijinal, ama aynı zamanda çok iyi.

solomonpage

İnandığım kadar okunaklı değil. Bu kitabın kendi yazım üzerinde muazzam bir etkisi oldu.

solomonpage

Kind of cool.