paulaalvarezg

Paula Alvarez Garcia Alvarez Garcia itibaren Dhanauti, Bihar, Hindistan itibaren Dhanauti, Bihar, Hindistan

Okuyucu Paula Alvarez Garcia Alvarez Garcia itibaren Dhanauti, Bihar, Hindistan

Paula Alvarez Garcia Alvarez Garcia itibaren Dhanauti, Bihar, Hindistan

paulaalvarezg

Bu yavaş başladı .... çok kürek ve sooo birçok yemekleri ama büyüleyici olduğu ortaya çıktı. Cadı olan çoğu kitaptan sonra kitaba farklı bir his veren simya özelliklerini sevdim. Vampir kahya, teyzeler ve şeytan en iyi arkadaşı - özellikle periferik karakterleri keyif aldım. Bu hikayenin nereye gittiğini dört gözle bekliyorum ve kesinlikle devamı okuyacak.

paulaalvarezg

Bu kitabı beğendiğimden çok daha fazla sevdim ve yazar nezaketle web sitesinden ücretsiz olarak indirmeyi teklif ediyor, bu yüzden fiyattan şikayet edemiyorum. Ben her zaman ilişki sorunları olan bir kadın hakkında bir hikaye için enayi. Nedenini bilmiyorum. Ama bir hayvan totem atın ve ben iyice emilirim.

paulaalvarezg

Bunu sesli kitap olarak dinledim (Zappos.com'dan ücretsiz indirme) ve gerçekten keyif aldım. Tomurcuklanan bir lider olarak kitap, tüm potansiyelime ulaşabilmem için üzerinde çalışmam ve geliştirmem gereken bazı davranışları dikkatime çekti. Sesli kitaplardan (zihin dolaşımı, vb.) Kolayca sıkıldım, bu yüzden Tribal Liderlik için gerçek bir vasiyetname olmadı. Liderlerin ve liderlerin olması önerilir.

paulaalvarezg

Great book and great movie also!!