jenjuan

Jennifer Juan Juan itibaren Krivá, Slovakya itibaren Krivá, Slovakya

Okuyucu Jennifer Juan Juan itibaren Krivá, Slovakya

Jennifer Juan Juan itibaren Krivá, Slovakya

jenjuan

Çılgın anne anı. Dikkat çekmek için kanser, tecavüz vb. 12 yaşındayken kızını kokainle tanıştırdı.

jenjuan

Bu kitap tarzında esintili ve taze. Tamamen gösterişsiz. Yazar tam olarak ne düşündüklerini bilmenizi sağlar, bazı durumlarda bir şaheser ilan ederken, bazılarında kalitesiz bir iş. Ve Rivera'nın kendini kurgulayan tanıtım fantezileri hakkında oldukça açık sözlü. Meksika oldukça politik olarak çalkantılı bir yerdi ve kurgu ve kendini yeniden yaratmanın bir kısmı kişisel ve profesyonel hayatta kalmak içindi. Çok iyi illüstrasyon seçimi

jenjuan

Besteci ölü bulundu ve hiçbir enstrüman (uzun zamandır ihmal edilen Viyola veya garip aksanlı Fransız Boynuzları bile) şüphenin üstünde değil. Bu eğlenceli cinayet gizemi okuyucuları (ve daha sonra dinleyicileri daha sonra) bir orkestranın iç işleyişine çeker; çeşitli enstrümanların güçlü yanlarını ve ortak kullanımlarını vurgulamak. Esprili tek gömlekler okumayı ebeveynler için çok eğlenceli hale getiriyor. Hikayenin dramatik bir yorumu olan eşlik eden bir CD var. Yaklaşık bir saat boyunca çalışır ve tüm metni ve uygun müziği içerir. Ses, kısa bir araba yolculuğunda iyi dinleme sağlar.

jenjuan

This was a good book. I liked some of the ideas and the half-assed acronym of SUCES(s). Although, it's only been 2 days and I can't remember exactly what it stands for. Guess some ideas just aren't as good at sticking as others. :)