leesheba27e2

Sheba Lee Lee itibaren San Juan Bautista Lo de Soto, Oax., Meksika itibaren San Juan Bautista Lo de Soto, Oax., Meksika

Okuyucu Sheba Lee Lee itibaren San Juan Bautista Lo de Soto, Oax., Meksika

Sheba Lee Lee itibaren San Juan Bautista Lo de Soto, Oax., Meksika

leesheba27e2

Bu, yazarın okumaya devam etmediğim Mortal Instruments'ın önceki versiyonunun ilkidir, ancak işte gezinirken okuduğum parçacıklar gibi bunun ayarlandığı zaman çekici. Keyifli bir okuma oldu. Shadowhunters vb. İle yaptığı dünya binasını seviyorum ve Will'in geçmişini merak ediyorum. Clockwork yaratıklarının da potansiyeli var. Sadece bu karakterlerle bir sonraki adımda ne olacağını görmek için yayınlandığında dizideki bir sonrakini okumak zorunda kalacağım.

leesheba27e2

Chris çocuklara (ve tabii ki bana) bunu okumak zevk!

leesheba27e2

Bu kitap, zengin bir gencin çatışmasından başka bir şey değildir. Üç yıldız cömert ama Holden Caufield'ın herkesin "sahtelik" için küçümseme hissi ile ilgili olabilir. Eğer 17'de okursam, muhtemelen bir ton daha bu zevk olurdu.

leesheba27e2

Bunu kısa ve basit tutacağım. Bu kitabı değerlendirmek benim için zor oldu. Onunla bir aşk / nefret ilişkim var. Kapandığından daha fazla kapı açtı ve spoiler uğruna açıklamayacağım nedenlerden ötürü boş bir his bıraktı. Yazı, dizinin ilk ikisi gibi harika. Bence bu daha düşük bir puan vermek beni gerçekten salladı. Bloodrose diğerleriyle eşitti, ben dışarı çıkmayı kabul etmesem bile.

leesheba27e2

Bu kitabı beğenebileceğimi düşündüm. Ancak, gerçekten sadece ... sıkıcı buldum. Sookie, 'kahraman' baş dizinin tamamını taşıyabilecek kadar hoş değil. Telepatili fakir, yanlış anlaşılmış ateşli bir civciv olmasının dışında neredeyse hiç kişiliği yok. (Not: Hayır, aslında, düşündüğünüz şeylere rağmen, telepatik olmak, bu kitapta açıkça gösterildiği gibi otomatik olarak ilginç hale gelmez.) Ve romantizm için okuyorsanız, zamandan tasarruf edin ve seçin neredeyse her şeyi. Vampir aşk ilgisi Bill bu kitapta yaklaşık 4 sayfa var.

leesheba27e2

This is one of mine that is usually within easy reach. Mitford! Waugh! Mitford and Waugh WRITING TO EACH OTHER. There is a paralyzingly nasty remark about someone like Cyril Connolly on every other page. What's not to love?

leesheba27e2

awesome

leesheba27e2

I only finished the book because I hoped everyone would die. To be sure, Murray and Hitler Studies are funny. But come on! One trick pony!

leesheba27e2

This book broke my heart, but I really liked it.

leesheba27e2

It's so dark and twisted... I love it. The movie with Anthony Hopkins is poetry in itself.