vincesmind

Vincent Van Darkh Van Darkh itibaren Sinar Rejeki, Jati Agung, South Lampung Regency, Lampung, Endonezya itibaren Sinar Rejeki, Jati Agung, South Lampung Regency, Lampung, Endonezya

Okuyucu Vincent Van Darkh Van Darkh itibaren Sinar Rejeki, Jati Agung, South Lampung Regency, Lampung, Endonezya

Vincent Van Darkh Van Darkh itibaren Sinar Rejeki, Jati Agung, South Lampung Regency, Lampung, Endonezya

vincesmind

Vesaire! Vesaire! Vesaire! Bu kitaba giremedim. Arsa sadece sürüklenmeye benziyordu ve kendime bakamadım ya da karakterler için en küçük duyguları bile sürükleyemedim! Vesaire! Vesaire! Vesaire! Özetle, bu Maytree soyadına sahip bir adamın hikayesi ve Lou adlı bir kadına aşık oluyor. Maytree'nin Deary adında bir kadınla ilişkisi olduğunda 14 yıl evlidirler ve 20 yıldır birlikte olurlar. Deary hastalanır ve Maytree artık onunla ilgilenemez, bu yüzden Lou'ya geri dönerler ve onlara yönelir. Vaov! Kitabın tamamını 3 cümleyle özetledim ve nesirim bu kitabın hepsinden çok daha ilginç! Vesaire! Vesaire! Vesaire!

vincesmind

PostSecret, zaman içinde internette en çok okunan bloglardan birine dönüştüğünü görmek için harika bir projedir ve 4 (yolda 5'inci) son derece iyi kitap bir araya getirmiştir.

vincesmind

39. Gerçek aşkı zahmetsizce bulmak için devrim niteliğinde yeni, bilimsel olarak test edilmiş ve kanıtlanmış bir yöntem. Ulusal bir çok satan, bu yaşam için bir eş bulmak için başarısız, aptal geçirmez, denenmiş ve gerçek bir yöntemdir. İlginç bir okuma olsa da, tüm tanışma hayatımı bu plana dayandıracağımı sanmıyorum. Yazarın ele aldığı ilk şeylerden birinin "bir eşte ne istiyorsun?" Olduğunu, ayrıca erkeklerle nasıl / nerede buluşacağı konusunda ilginç fikirleri olduğunu sevdim. Bu planın tamamen aptalca olduğundan şüphe duymakla birlikte, kesinlikle onun yararları olduğunu düşünüyorum.

vincesmind

Bu, hayatı yanlış giden şımarık bir kız hakkında olağanüstü bir uyarıcı yaşlanma hikayesidir. Bazen vaaz verir, ama yine de boktan.

vincesmind

İlginç, ancak diğerlerinin de belirttiği gibi, çok tekrarlanabilir.

vincesmind

Bu kitabı üniversitede okumaya çalıştım ve hiç bitirmedim. Çok nefret ettim. Rand katıldığı herkese acınası bir görünüm verir; bu karakterler düz. Arsa o kadar da ilginç değil.

vincesmind

Fantastic.I really enjoyed reading it.

vincesmind

I couldn't get in to this book right now. Even though it was a cheap book and was on the best seller list for the kindle, it was too much like all the other books I've read lately. I may pick it up again later.