tdbriz

Tammy Brizendine Brizendine itibaren Kaliaguda, Odisha 765017, Hindistan itibaren Kaliaguda, Odisha 765017, Hindistan

Okuyucu Tammy Brizendine Brizendine itibaren Kaliaguda, Odisha 765017, Hindistan

Tammy Brizendine Brizendine itibaren Kaliaguda, Odisha 765017, Hindistan

tdbriz

Gerçekten harika ve ilham verici bir hikaye. Deepak Chopra, gerçeği kurgu ile sorunsuz bir şekilde harmanlayarak, okuyucuyu Buda'nın yaşamının 3 aşaması boyunca Prens Siddhartha, Gautama, keşiş ve nihayet Buda olarak manevi bir yolculuğa çıkarır.

tdbriz

Bazen anıları okumak istediğimi sanmıyorum. Arada sırada benimle gerçekten yankılanıyor, ancak okuduğum zamanların çoğunun evrensel bir gerçeği anlamak için bir çeşit anlayışa sahip olduğumu bilmem, ancak hikayelerde tam olarak kavramamam gerekiyordu. Anılarımdaki zorluğumun iyi bir kısmının, hikayenin kronolojik sırayla hareket ettiği sıklıkla doğrusal bir şekilde çalışmadığıdır. Bu kesinlikle bahçeye ve köpeklere Heather Lende tarafından iyi bak. Bu Lende'nin ilk kitabı olan ikinci kitabı. Eğer burada yaşıyorsanız, isminizi bilirdim: Small Town Alaska'dan Haberler. Her iki kitap da Haines, Alaska vatandaşları ve orada yaşamanın yazar üzerindeki etkisi etrafında dönüyor. Bahçeye İyi Bak ve Köpekler Lende ilk kitabı için bir kitap turuna çıkmaya hazırlanırken, tam anlamıyla bir kamyon tarafından vurulur. İyileşme ayları, annesinin hastalığı ve ölümü ve kasaba sakinleri için ölüm ilanları yazması, topluluğunu ve inancını yansıtmasına yol açtı. Kitap vaaz vermeden derin bir ruhsaldır ve Lende aksi halde çok kasvetli bir hikayeye mizah katabilir. Lende zaman içinde akıcı bir şekilde hareket eder, geçmişi, bugünü ve hatta geleceği umut eder. Bir hafıza ya da hikaye, tanıdığı ve tanıdığı kişilerin hikayelerini anlatırken diğerini doğurur. Kitap bazı bölümlerde ilginç olsa da, dikkatimi çekemeyen çok şey vardı. Böyle uzak bir Alaska kasabasının vahşi hayatının hayatımla bir bağlantısı olmadığından mı yoksa kitapta tasvir edilen çeşitli karakterlerle ve olaylarla ilişkilendiremediğimden mi emin değilim. Kendi kişisel durumlarımdan dolayı okurken basit bir şekilde doğru zihnimde olmamam da çok olası. Bence Bahçeye İyi Bak ve Köpekler çok sayıda insanın ilgisini çekecek ve yankılanacak. Ben onlardan biri değilim.

tdbriz

Lewontin-esq bir kişi olarak, bu kitaptan hala çok keyif aldığım için şaşırdım.

tdbriz

David Baldacci'nin bir başka harika kitabı. Michelle Maxwell / Sean King hikayelerini seviyorum.

tdbriz

This book jumps around in time, space, and consciousness, exploring the interconnected forces of money and science that brought humans to the twenty-first century. AKA Your mind is fucked.