gilbertcantu

Gilbert Cantu Cantu itibaren Ryzhkovo, Kaluzhskaya oblast', Rusya, 249018 itibaren Ryzhkovo, Kaluzhskaya oblast', Rusya, 249018

Okuyucu Gilbert Cantu Cantu itibaren Ryzhkovo, Kaluzhskaya oblast', Rusya, 249018

Gilbert Cantu Cantu itibaren Ryzhkovo, Kaluzhskaya oblast', Rusya, 249018

gilbertcantu

Bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Harika karakterlerle harika bir hikaye. Normalde kitap alıntıları koymam, ama bunu gerçekten sevdim ve paylaşacağımı düşündüm. "Bir ergen olarak izlediğiniz tüm korku filmleri? Geri dönüp onları tekrar izleyin. Notlar oluşturun. Notlardan listeler oluşturun. Günü yapacak tuhaf hantal dolandırıcı slasher mağazalarında gömülü hayatta kalma becerileri var. Zombieland. Akıllı film, bu. Dördüncü kural: çift dokunuş. " Bu kitabın bir uçurumun olduğunu söyleyeceğim. Şimdi Riley'ye ve mürettebata ne olduğunu görmek için bir yıl beklemek zorundayım. Keşke o kadar beklemek zorunda olmasaydım.

gilbertcantu

Bana göre, karakterler bir hikaye yapan şeydir, bu yüzden diyalog kurgu yazmanın en kritik unsurlarından biridir. Bu kitap diyaloğun tüm yönlerini kapsamakta ve birçok ayrıntı sunmaktadır.

gilbertcantu

Karakterler biraz zayıf. Çocuk ikna edici değil. Kaddafi'nin Libyası - hakkında bazı ilginç bilgiler veriyor.

gilbertcantu

Bu kitaba 3 veya 4 yıldız verip vermeyeceğinden emin değildim. Edebiyatın bir parçası, muhtemelen 4'ü hak etti, ama GERÇEKTEN beğenmedim, çok değil. Gerçekten sevmem çok trajikti. Bana böyle bir şey olabilirse "Romeo ve Juliette" ve "Mystuc Nehri" arasındaki bir haç hatırlattı. Tamamen trajikti ve bazen "Aptal seçimler yaptığınızı görmüyor musunuz?" Diye bağırmak istedim. karakterlerin çoğunda, "R ve J" gibi. Bana trajik bir olayın ve onun karelerle yüzleşmemesi yüzünden birçok hayatı mahvettiği için "Mistik Nehir" i hatırlattı. Yazı harikaydı. Her şeyi bilen bir perspektifte kalırken bile, yazarların karakterleri değiştirirken sesleri değiştirebilme biçimine hayret ediyorum. Sanırım hepimizin farklı sesleri var, kız kardeşimin sesi annemin sesiyle aynı değil, bu benim öğretmen sesimle aynı değil, Marianne'nin çaresizliğini ve Mike Sr'nin nefretini iletebiliyor. "hepimiz iyi geçinemez miyiz?" Corinne Bunu nasıl yapıyorlar? Şükürler olsun. Neyse ki, kendimiz için deneyimlemek zorunda olmadığımız insan duygularıyla iletişim kurmamızı sağlar. Bu kitapta biraz eksik bulduğum tek şey, Mike Sr.'nin ölümünden sonra ailenin sonunda tekrar bütünleşmesi. Verdiği gibi, eylemleri kesinlikle olanların çoğu için suçlanacaktı, ancak her karakter BÜYÜK hatalar yaptı. Corinne, Mike'ın yaptıklarını yapmasına izin verdi. Marianne, saldırganıyla yüzleşmek için çok "iyi" idi. Mike Jr. kolay yolu çıkardı ve yeni ayrıldı. Hepsi suçluydu ve Mike Srs'ın ölümünün sihirli bir şekilde ortadan kalkmasını sağlamak. Belki de değil.

gilbertcantu

Coelho, tüm hikayelerinde Tanrı'nın kapsayıcı temasıyla bile, ortak insan koşullarından bahsetmeyi başarır. Bu çalışmada, sevdiğimiz her şeyi yok etmemize ve hayallerimizi sabote etmemize neden olan korkuyu ele alıyor. Zorlu ve kendinden şüphe dolu bir yolculuğu beklenen fedakarlıklarla boyar.