mull0183eb9f

Melanie Mullins Mullins itibaren Dive, Maharashtra, Hindistan itibaren Dive, Maharashtra, Hindistan

Okuyucu Melanie Mullins Mullins itibaren Dive, Maharashtra, Hindistan

Melanie Mullins Mullins itibaren Dive, Maharashtra, Hindistan

mull0183eb9f

Gerçekten bu kitabı okumayı dört gözle bekliyorum. Umarım satın almak için vermek için bekleyebilirim. Bu kitap bir NYC havaalanında satın aldı (Evet - $$$$$ biliyorum) ve yaptım sevindim. Bu son derece harika bir roman. Kitap ve Picoult'un dikkat çekici çalışmaları için kelimelerin ötesinde minnettarım. Karakter gelişimi bazen çok fazla (özellikle daha şiddetli kitaplarında) ama bu durumda karakterler hikayeyi yönlendiriyor ve Picoult'un kişisel olarak tanıyıp tanımadığını sık sık merak ediyordum (kitabı okurken yaptığım gibi hissettim) ). Dürüst, sevecen, acı verici, sevgi dolu bir hikaye için teşekkürler Jodi.

mull0183eb9f

İNCELEMİM: Kısa. Tatlı. Basit. İlham verici. Bu küçük ama kalın kitap, kadınlar için harika sadakatlerle dolu. Kısalar, ama çok tatlı ilham verici ve Kutsal Yazılar'ın gerçeğine bağlılar. Anlayışlı düşünceler ve hikayeler ve üzerinde meditasyon yapmak için ayet gerçekten keyif aldım. Ancak, benim en sevdiğim bölüm Bu İnanıyorum başlıklı her günün bitiş düşüncesi oldu. Bir cümlede Vonette, bağlılığı sizinle yapışacak bir gerçekte tamamlar. Bu kitabın öğle yemeğini yerken veya randevuda beklerken bir sayfa okumak için harika bir gün ortası muamelesi yaptığını düşünüyorum. Her yaştaki kadın adanmışlıkları takdir edecek ve bu her fırsat için mükemmel bir hediye! Bir arkadaş gününe bir gülümseme getirin ve ona bir Kadın Yürüyüşü Yürüyüşü'nün bir kopyasını verin. Kapanışta, bunun aslında ana yemeğiniz için değil, meze için olan adanmış bir kitap olduğuna dikkat çekmek istiyorum. Harika bir cesaretlendirme kitabı ama hiçbir şekilde Mukaddes Kitap incelemesi yok. REZERVASYON: Ödüllü radyo sunucusu Vonette Bright, Women Today bakanlıklarının kurucusu ve Christ International için Campus Crusade'den kocası Dr. Bill Bright'ın kurucu ortağıdır. Binlerce kadınla düzenli olarak Tanrı'nın Sözü'nün gerçeğinde yürümenin önemi ve sevinci hakkında konuşuyor. Tazeleyici sadakatlerle dolu bu güzel dolgulu ciltli ciltte, ayetler, “Bu İnanıyorum” ifadeleri ve olağanüstü inanç modelleyen kadınların hikayelerinde, Vonette tüm kadınları teşvik eder: gerçeğin temeli olarak Tanrı'yı ve karakterini, Mesih inanç inançlarını günlük yollarıyla gösterir, Tanrı'yı yaşam deneyimlerinin merkezi haline getirir Tanrı'nın onlar için olağanüstü amacı Her meditasyonda, kadınlar yaşamlarının her alanını Tanrı'nın kontrolüne vermeye ve Mesih'in yaşamında yaşayan günlük bir yolculuğun nimetlerini yaşamaya yönlendirir Aşk.

mull0183eb9f

I never read this in elementary school, so I picked it up during college. I think a little more maturity made me appreciate it.