chunchuner

Wang Naichun Naichun itibaren Oued Smar, Cezayir itibaren Oued Smar, Cezayir

Okuyucu Wang Naichun Naichun itibaren Oued Smar, Cezayir

Wang Naichun Naichun itibaren Oued Smar, Cezayir

chunchuner

** spoiler uyarısı ** * Dikkat, Vanish'i okumamış olanlar için ileride spoiler var! * Bu kitapları gerçekten seviyorum! Bence Vanish hakkında gerçekten sevdiğim şey gurur. Draki'nin yaşamını daha fazla görüyor ve güçlerini daha fazla görüyoruz. Çok havalı! Dürüst olmak gerekirse, bana perileri güçleri ve kanatları ile hatırlatıyorlar ama farklı. Bu kitapta Tamra'yı daha çok sevmeye başladım. Bence gerçekten güçleri ve ailesine olanlarla büyüdü ve olgunlaştı. Bununla birlikte, Jacinda sonunda biraz sinir bozucu olmaya başladı. Ne olduğunu gerçekten bilmiyorum, muhtemelen Cassian'ın nasıl hissettiği konusundaki bilgisizliği. Sophie Jordan'a destek veriyorum; o gerçekten onun karakterlerini hissettiriyor. Dilencilikte Cassian ile iyiydim, o zaman Jacinda'yı sadece gurur için istemede bir pislik oluyordu. Ama sonunda, bağlandıklarında gerçekten onun için hissettiklerini düşündüm. İşte o zaman onun için kendimi kötü hissettim. Jacinda ile kanatlarını kırpmasını engellemek için bağlandı! Jacinda ona gerçekten teşekkür etmiyor bile! Will'den sonra sadece çam. Bunun üzerine Jacinda daha önce ona öncülük ediyordu. Şimdi Cassian onu Will'le birlikte izlemek ve bağdan ne hissettiğini hissetmek zorunda! Umarım sonuncusunda mutlu bir son alır, sanırım Jacinda onunla nasıl başa çıktığını hak ediyor. Sonra Will / Cassian aşk üçgeni var. Neden hikayede olduğunu anlıyorum, Cassian önce onu aldı sonra Will ile tanıştı ve Cassian şimdi onu istiyor. Ama kiminle sonuçlanacağı belli. Yanılıyor olabilirim ama bu genellikle ilk kitaba olan ana aşk ilgisidir. Artık Gizli okumak için sabırsızlanıyorum! Bu karakterler için hikayenin nasıl bittiğini öğrenmek istiyorum ve enkros hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum! Son kitabın bunun nasıl bittiğini göz önünde bulundurarak daha aksiyon dolu olacağına inanıyorum ...

chunchuner

Çok İlham verici kitap! A herkes için okumak gerekir !!! Tüm zaman boyunca ne olacağını bilsem de, hala gözyaşlarına taşınmıştım. Çok ilham verici bir adamın hayatını gösteren çok iyi yazılmış!

chunchuner

Bu kitapla ilgili son derece garip bir deneyim yaşadım. Bunu Wilde tarafından içermesi garip ve uygun - ve hayır, kimseye ne olduğunu söylemiyorum!

chunchuner

So I really enjoyed this book. I felt that I got an understanding of life on Guantanamo from the perspective of a prisoner and an interrogator and while one is clearly more a "prisoner", no one appears to be really free... Phone lines are tapped, data connections are secure, there are limited places to go and the same people day in and day out. The fact that there was a murder mystery, espionage, and cover ups by the US government was icing on the cake for me.