extendedstay

John Daulton Daulton itibaren Pêro Viseu, Portekiz itibaren Pêro Viseu, Portekiz

Okuyucu John Daulton Daulton itibaren Pêro Viseu, Portekiz

John Daulton Daulton itibaren Pêro Viseu, Portekiz

extendedstay

İyi uçak okuması. Asil, yetenekli ve erkeksi olan yanlış anlaşılmış, 'hatalı' ergen kahramanın saf ergen cazibesi. Erkeklik test edildi ve kanıtlandı. Nesir tarzı saf Hemingway'dir. Zaman kaybı, ama ne oluyor.

extendedstay

"Ama savaşın ilk haftalarında, oğulları hizmete girdikten sonra, arkadaşlıkları sıradan gerçeklerden bir zorunluluk haline geldi. Konuşmaları hazırlıksız ve kolay kaldı, ama şimdi savaşın varlığı, belirsizliği ile koşullandırıldı ölçülemeyen bir olgudan önce çaresizlik duygusu, her zaman rahat ve basitçe aralarında olmasına izin verdikleri sessizlikler, konuşma için çok endişe duydukları endişeler olduğu için şimdi karmaşıklaştı. diğeri de nazik bir uyanıklıkla, konuşmalarını hassas sınırlarla çevreliyor, ama aynı zamanda daha derin bir konuşma ihtiyacı ile. " Güzel.

extendedstay

Kişisel vurgularım a) anne sevgisi ve b) büyüleyici bir bölüm, bugün din ve toplum sırasıyla birey ve birey arasındaki ilişki hakkında hızlı ve keskin bir makale. Fromm sade ve müstehcen bir dil kullanır ve insanın doğası hakkında birçok akıllıca bilgi ediniriz. Ayrıca kendimizi / sevgi kavramımızı sorgulamayı öğreniyoruz ve kişiliğimizi geliştirmek için takdire şayan standartlarla karşı karşıyayız. Fromm'ın homofobisi veya cinsiyet rolleri hakkındaki tartışmalı fikirleri gibi kitabın yaşı nedeniyle küçük zayıflıkları olan çok editör bir okuma. Bu postmodern dünyada güven verici bir deneyim; umarım bu kitap okuyucularını bulmaya devam edecektir ...