radiancepr914c

Mohammad Hafiz Uddin Ahmed Hafiz Uddin Ahmed itibaren Badbar, Rajasthan 333502, Hindistan itibaren Badbar, Rajasthan 333502, Hindistan

Okuyucu Mohammad Hafiz Uddin Ahmed Hafiz Uddin Ahmed itibaren Badbar, Rajasthan 333502, Hindistan

Mohammad Hafiz Uddin Ahmed Hafiz Uddin Ahmed itibaren Badbar, Rajasthan 333502, Hindistan

radiancepr914c

Bu kitabı tanıtmak için yeterli olan Paulo Qué Líve

radiancepr914c

Sophie Littlefield İYİ. Onu daha önce duymadığımma inanamıyorum! Aftertime Trilogy'nin 3. numaralı kitabını ARC olarak aldım ve deneyeceğim, çünkü hadi, iyi bir zombi romanını kim sevmez ki? Aftertime'ın bir başka kıyamet sonrası romanı - Amerika Birleşik Devletleri'ne beklenmedik bir Biyoterörist saldırısı, insanların Beaters (et yiyen zombi gibi) neredeyse hiçbir beyin fonksiyonu olmadan yamyamlara dönüşmesine neden olan bir salgına yol açtı. Cass bu hikayedeki ana kızımızdır, zor bir hayatı vardı ve eğer bu yeterli değilse, kıyamet sırasında hiçbir şeyin ortasında uyanmıyor ve bedeninden kayıp beden parçaları olmadan uyanıyor. . Daha da kötüsü, hatırladığı son şey, kızının Cass'e ulaşan bir grup dövmekten kurtarılmasıdır. Şimdi Cass görevde - kızı Ruthie'yi kurtarmak için. Yol boyunca, yolculuğuna eşlik eden Smoke (gerçekten sıcak !!) adlı bir adamla tanışır. Aftertime, okuduğum kıyamet sonrası / zombi romanlarının çoğundan biraz daha orijinal. Tüm harika unsurlara sahip ama biraz daha gerçekçi görünüyor. İtiraf edeceğim, Cass benim en sevdiğim karakter değil. Kusurlu ama beni rahatsız etmedi. Kitabın, dürüstçe birçok kez korktuğu (anlaşılabilir, ancak yine de), bağımlı ve neredeyse biraz umutsuz göründüğü zaman zor olduğunu öne sürdü. Ayrıca oldukça azgın ve çok ileri olmaktan utanmış gibi, izinizde et-zombi benzeri şeyler olduğunda endişelenecek bir şey gibi! Ama romanın geri kalanını sevdim! Arsa beni tamamen içeri çekti ve bunun bir kısmı da kıyamet meydana gelirse olabilecek bir şey olduğuna inanılır gibiydi. Bu tam olarak YA değil. 18 yaş üstü insanlara öneririm. Amanda Hocking's Hollowland'ı sevdiyseniz, Cass de Remy gibi bir şey olmasa da, bunu da beğenebilirsiniz!

radiancepr914c

Bu roman, dizideki diğerleri kadar sürükleyici değildi. Kinsey Milhone daha genç olduğunda ve geçmişte daha da ileri sürülen çözülmemiş bir suçla (çocuğun kaçırılması) ilgilenir. Kinsey'in müşterisinin güvenilirliği erkenden sorgulanır ve plana biraz ilgi ekler. Suçun zaman dilimine dönüşler özellikle ikna edici değil, özellikle okul otobüsünde yaşayan "hippi" çiçek çocuklarının tanımları ve eylemleri. Kinsey, marka marifetinin bir kısmını ipuçlarını takip etmek ve bağlantı kurmak için kullanıyor ve yazar her zamanki yer ve karakter hakkında kapsamlı açıklamalar sunuyor. Kinsey'nin çocukluk ve aile ilişkileri ile ilgili bir alt alan sadece hafiftir. Grafton'ın buharının tükenip tükenmediği görülüyor.

radiancepr914c

Thank you Overdrive from the local library. My first foray into "loaned" ebooks. I hope it goes well. Wow. For those people who read in bed and don't have at least one dictionary near at hand, here's one reason why you should say shame on yourself. On the surface it's a fabulous story, but if you have built your vocabulary and learn to read what's just below the surface, there are some seriously bawdy sections that had me back flipping pages to find out if it really said what had just sunk in! Hopefully most 12 year olds won't grasp the double entendres but it gives such a treat for adults you really should read it! Oh how truly naughty, yet with just enough unsaid to viciously tease the imagination. Ooo!"

radiancepr914c

my mind still goes back to this book even after finishing it. ironically, caleb has a fixation on mulan at the same time that i have been reading this.

radiancepr914c

This is the ultimate fun book. I can see it be used as a sort of counting book. Great read-a-loud too! I like how the pictures are mostly black and white, but with hints of red here and there. The hat in the end is WONDERFUL. So much fun!